​Плюси і мінуси біметалевих радіаторів опалення

 Декабрь 25, 2018 – 13:12

Плюси і мінуси біметалевих радіаторів опалення

Біметалічні радіатори - батареї опалення, що складаються з двох видів металу, як правило - зі сталі та алюмінію. Зовні знаходиться метал з більшою тепловіддачею, всередині - більш стійкий до корозії. Замість стали іноді використовують схожу за властивостями мідь. У цій статті будуть розглянуті основні переваги та недоліки біметалевих радіаторів опалення.

Вы можете выбрать и заказать надежные и высококачественные радиаторы биметаллические для теплата и уюта дома или офиса по самой выгодной и не дорого цене, без накруток и переплат.

плюси і мінуси біметалевих радіаторів

Переваги біметалевих радіаторів

Надійність. Біметалічні радіатори служать близько 20-30 років. Внутрішні труби виконані зі сталі, а зовнішні частини - з алюмінію, всі стики герметизовані. Труби всередині мають гладку поверхню, в них не застряє пісок, окалина, що циркулюють в трубопроводі.

Один з найголовніших плюсів біметалевих радіаторів - стійкість до високого тиску. Під час ремонтних і профілактичних робіт комунальні служби пускають по трубах повітря під великим тиском. Це необхідно для того, щоб уникнути прориву при пуску води. Завдяки сталевому сердечнику біметалічні радіатори витримують високий тиск повітря і сильні гідравлічні поштовхи.

Ще одна важлива перевага біметалевих радіаторів - висока тепловіддача. Хороші показники тепловіддачі досягаються за рахунок зовнішнього корпусу з алюмінію, який має високу теплопровідність. У стандартних моделях при відстані між осями близько 500 мм тепловіддача досягає 190 Вт.

Стійкість до корозії. Внутрішні труби виконані зі сталі, яка, на відміну від інших металів, практично не реагує на лужне середовище. Багато виробників обробляють внутрішні деталі спеціальними полімерами, які служать додатковим захистом від корозії. Це один з важливих плюсів біметалевих радіаторів.

Швидка реакція на команди терморегулятора. Досягається за рахунок невеликого за розмірами сердечника, який швидко нагрівається і охолоджується.

Секційна структура, різна ширина і висота секцій.

Привабливий зовнішній вигляд. Біметалічні радіатори мають сучасний дизайн, підходять до будь-якого інтер'єру. Багато виробників випускають радіатори в широкій колірній гамі.

Відносна простота установки і ремонту за рахунок малої ваги (наприклад, в порівнянні з чавунними радіаторами) - також одне з важливих переваг біметалічного радіатора.

Безпека. Мінімальна кількість гострих кутів, що особливо актуально, якщо в будинку є діти.

Мінуси біметалевих радіаторів

Відносно висока вартість. Якісні біметалічні радіатори стоять дорожче чавунних або алюмінієвих. Однак якщо врахувати довгий термін служби, таке марнотратство є виправданою.

Дешеві радіатори не захищені від корозії. Моделі біметалевих радіаторів більш високого класу даного недоліку позбавлені. Деталі, дотичні з водою, обробляють спеціальними полімерами, завдяки чому вони не іржавіють довгий час.

Отже, беручи до уваги основні плюси і мінуси біметалевих радіаторів опалення, можна зробити висновок, що це один з найкращих варіантів для багатоквартирних будинків. Відносно висока вартість компенсується тривалим терміном служби, надійністю і зручністю. Єдиний випадок, коли не варто встановлювати біметалічні радіатори - індивідуальні системи опалення, в яких використовується антифриз.

Похожие записи:

  1. ​Ручная косметология тела в Ереване
  2. ​Распределение продуктов питания
  3. ​Системы рекуперации отработанного тепла
  4. ​Плюси і мінуси будинків з клеєного бруса