​Плюси і мінуси будинків з клеєного бруса

 Ноябрь 10, 2018 – 14:05

Плюси і мінуси будинків з клеєного бруса

Клеєний брус (конструкційний стіновий брус) - це сучасний високотехнологічний будівельний матеріал, який виробляється шляхом склеювання пиляних дощок. Він поєднує в собі перевагу деревини (ми використовуємо сосну, ялина) і швидкість будівництва.

Клеєний брус (конструкційний стіновий брус) - це сучасний високотехнологічний будівельний матеріал, який виробляється шляхом склеювання пиляних дощок. Він поєднує в собі перевагу деревини (ми використовуємо сосну, ялина) і швидкість будівництва.

Если вам интересно где можно реально заработать деньги в интернете и получить полезную информацию для высокого и честного заработка в удобное для Вас время, бесплатно и без регистрации.

Статистика

Клеєний брус сьогодні є матеріалом, який знаходиться в трійці «лідерів»: саме з нього за краще будувати приватні малоповерхові будинки росіяни.

Переваги будинків з клеєного бруса

Ще десять років тому клеєний брус завозили в Росію з-за кордону, головним чином, з Фінляндії та інших північних країн, багатих деревиною. Тепер його роблять і в Росії в тих регіонах, де є достатньо сировини. Наша компанія знаходиться в Гатчині і готова запропонувати самий високоякісний будматеріал, переваги якого доведені і незаперечні.

переваги і недоліки будинків з клеєного бруса будинок з клеєного бруса будинок з клеєного бруса

універсальність

Фахівці стверджують: з клеєного бруса можна будувати все, що завгодно: житлові будинки, лазні, добротні підсобні будівлі:

Поверхня стін в будинках, виконаних з клеєного бруса, рівна і гладка. Зібрана з такого бруса стіна має вигляд монолітної, і в більшості випадків зовнішнє оздоблення їй не потрібна.

Клеєний брус не потребує внутрішній і зовнішній обробці, тільки фарбування.

думка

Через відсутність необхідності обробки вартість будинку істотно зменшується. Тому дорожнеча клеєного бруса - часто лише видима, згодом вона компенсується.

Не потрібно обшивки.

Не потрібно утеплення.

Багато дизайнерів вважають, що клеєний брус вже сам по собі представляє з себе дизайнерське рішення, яке згодом просто потрібно обіграти в потрібному стилі. Інтер'єр будинку з клеєного бруса більшість вважає ідеальним.

екологічність

Будова з клеєного бруса - повністю екологічно, так як для склеювання виробниками використовується спеціальний клей, який пройшов перевірку на екологічність, тобто безпеку для навколишнього середовища і здоров'я людини. Цей клей не заважає деревині «дихати», а значить - будова зберігає всі переваги дерев'яного матеріалу.

переваги і недоліки будинків з клеєного бруса склейка клеєного бруса склейка клеєного бруса

підвищена міцність

Склеювання здійснюється за спеціальною технологією. Елементи майбутнього бруса - ламелі - укладаються один до одного зі взаємно протилежним напрямком деревних волокон. За рахунок цього досягається підвищена міцність клеєного бруса в порівнянні з цілісним:

Число ламелей може бути від трьох до шести, а виточене на верстаті з'єднання за принципом «паз-гребінь» настільки жорстко пов'язує одну дошку з вище-і нижчого, що в деяких випадках при будівництві не потрібен ущільнювач.

Мінімальна усадка гарантує відсутність деформацій будівлі: не більше 1% від всієї висоти будівлі. Це настільки мало, що нею можна знехтувати (мова йде про якісний, ретельно висушеному матеріалі).

Будівельники стверджують: міцність клеєного бруса - понад сто років, тому будинок, побудований з нього, будується в прямому сенсі на століття. Єдина умова - він повинен бути добре оброблений.

Стійкість до вогню і руйнування

Незважаючи на те, що клеєний брус - це деревина, виробники піклуються про його стійкості до відкритого полум'я. Саме тому більшість виробників обробляють його спеціальними розчинами:

Антіперен підсилює протипожежну безпеку, зменшуючи горючість деревини (вогонь просто не буде поширюватися). Таким чином, довільне займання клеєного бруса в теорії просто неможливо!

Антисептик запобігає появі в деревині цвілі, жучків, мурашок і інших небажаних біологічних форм життя.

швидкість будівництва

Всі деталі майбутнього будинку виготовляються з високою точністю в заводських умовах, збірка на місці будівництва проводиться в стислі терміни.

Похожие записи:

  1. ​Переваги будинків з профільованого бруса
  2. Будівництво котеджів з клеєного Бруса
  3. Готові Проекти котеджів з клеєного Бруса
  4. Проекти Котеджів з профільованого бруса
  5. Плюсы и минусы домов из клееного бруса