​Плюси і мінуси покупки квартир на первинному і вторинному ринках

 Июнь 23, 2018 – 11:04

Плюси і мінуси покупки квартир на первинному і вторинному ринках

Про те, що віддати перевагу, житло на вторинному ринку або новобудову, написано вже чимало, благо тема ця невичерпна. Однак і до цього дня, за нашим досвідом, покупці часто не можуть відразу визначитися з цим питанням. Автор детально розглядає всі аспекти покупки квартир на первинному і вторинному ринках.

Великий вибір квартир у Києві на http://prodazhkvartyr.kiev.ua/ з реальним описом та фотографіями на будь-який смак за вигідною та доступною ціною.

Одні з основних факторів, які необхідно враховувати, приймаючи рішення, - ціна питання і юридичні аспекти.

Щоб мінімізувати ризики при покупці новобудови, можна звернутися в ріелторську компанію з метою проведення юридичної експертизи документів забудовника.

Купуючи квартиру на вторинному ринку, заощадити не вийде, але і хвилюватися, чи буде побудований будинок вчасно, не доведеться. Чи не доведеться і вичікувати трьох років до моменту здачі будинку держкомісії, а можна відразу в'їхати і жити. Для тих, хто знімає житло, це особливо актуально.

Однак з юридичної точки зору покупка квартири на вторинному ринку теж несе свої небезпеки. Вибравши квартиру, перед операцією обов'язково потрібно провести юридичну перевірку об'єкту, ретельно вивчити правовстановлюючі документи, документи про виникнення і перехід прав власності, щоб виключити можливі домагання третіх осіб на цю квартиру, які могли б привести до втрати права власності на неї. Провести такий детальний аналіз під силу тільки досвідченим юриста, що спеціалізується на операціях з нерухомістю. Крім того, слід з'ясувати, чи були зроблені до квартири перепланування, які неможливо узаконити, і чи немає великих заборгованостей по комунальних платежах. Краще відразу витратити додатковий час на перевірку квартири на юридичну чистоту, ніж потім вирішувати велику кількість проблем.

Перевагою новобудов можна назвати і те, що у покупця є великий вибір квартир в рамках одного корпусу - на різних поверхах, різної площі, з варіаціями по виду з вікна, сторонах світу і іншим характеристикам. А ось квартири на вторинному ринку - штучний товар, який не надає альтернатив.

Якщо покупець обмежений у коштах і заощаджень у нього вистачає тільки на покупку квартири, але не на ремонт, то у нього виникнуть суттєві труднощі. Сьогодні основна частка пропозиції на первинному ринку - квартири без обробки, і, відповідно, покупцеві доведеться пристойну суму витратити на ремонт. Іноді кошти, вкладені додатково в облаштування квартири, складають до третини її вартості. Сучасний ринок дає можливість придбати квартиру з чистової обробкою. Вартість квадратного метра в такому об'єкті буде, звичайно, вище, але не потребуватиме додаткових витрат. До того ж для забудовника вартість оптових закупівель матеріалів набагато нижче, ніж в роздріб для кінцевого споживача.

Похожие записи:

  1. Плюсы покупки квартиры в новострое
  2. ​Плюси і мінуси будинків з клеєного бруса
  3. ​Плюси і мінуси біметалевих радіаторів опалення