Правила вибору косметики

 Октябрь 31, 2018 – 13:06

Правила вибору косметики з кислотами для шкіри обличчя Вибираючи косметику з кислотами, краще віддати перевагу домашнім лініях, тому як вони більше підходять для самостійного використання, і такий догляд за шкірою не вимагає особливих навичок. В іншому все залежить від типу і стану шкірних покривів. Якщо шкіра жирна і щільна, можна використовувати косметичні засоби з високою концентрацією кислоти, а якщо тонка і чутлива - з низькою. У будь-якому випадку перед використанням того чи іншого засобу краще проконсультуватися у косметолога. 

Вы можете пройти профессиональное обучение макияжу волгоград с учетом всех современных тенденций и требований по доступной и выгодной цене, без накруток и переплат.

Найчастіше для домашнього догляду використовують молочну, фруктову, гликолевую і саліцилову кислоти. Молочну кислоту застосовують переважно для домашнього та професійного пілінгу. Фруктову додають в косметику для звуження пор і поліпшення загального стану шкіри. Гликолевая бореться з віковими змінами, а саліцилова підійде для догляду за проблемною шкірою обличчя. Концентрація кислот в засобах для домашнього догляду не повинна перевищувати 10%. А все те, що вище - медична або професійна продукція. До речі, в засобах, призначених для глибинних пілінгів з досить тривалим процесом реабілітації, вона може доходити до 70%. Тому косметологи не рекомендують проводити в домашніх умовах експерименти з професійними марками. Для саліцилової кислоти в домашньому догляді допустимими вважаються 0,5-2%, для фруктових - до 4%. При виборі косметики з саліцилової кислотою бажано звертати увагу на її походження. На сьогоднішній день найбільш ефективною вважається кислота, що отримується з азіатського рослини гаультерія. Ще один важливий момент в процесі вибору косметики - рівень рН. Рівень кислотності рН кошти з бета-кислотою повинен бути 3-4, чим він вищий, тим нижче ефективність косметики. Крем, лосьйон або сироватка: що вибрати? Які косметичні продукти з кислотами найефективніші? Навколо цього питання ведеться багато суперечок. Насправді все залежить від спектра дії. Наприклад, лосьйони і тоніки добре відлущують верхній шар і вирівнюють тон шкіри. Сироватки надають більш глибоке дію і в змозі впоратися з деякими віковими змінами, допомагаючи активізувати синтез колагену і запустити процес відновлення шкіри. Крем, як правило, діє на поверхневому рівні. Під його впливом шкіра обличчя стає більш рівною, пори звужуються. У процесі використання косметики з АНА-кислотами слід дотримуватися деяких правил. Так, наприклад, АНА-кислоти краще використовувати ввечері, а вранці наносити сонцезахисний крем незалежно від пори року. До речі, комплексне використання АНА-кислот (тонік + глибоке очищення + крем або сироватка для вечірнього догляду) дає найкращий результат - шкіра обличчя стає рівною, свіжою і сяючою. Перед використанням того чи іншого засобу його потрібно протестувати. Для цього невелику кількість препарату наносять на згин ліктя і дивляться на реакцію. Якщо видимих змін не відбувається - засіб можна використовувати за призначенням, а якщо шкіра відреагувала почервонінням, печіння або сверблячкою - від такої косметики краще відмовитися.

Похожие записи:

  1. Оценка жилого комплекса
  2. Кровля и водосток
  3. Парикмахерские мойки