ПРАВИЛЬНИЙ ДОГОВІР КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ КВАРТИРИ

 Ноябрь 11, 2018 – 12:57

ПРАВИЛЬНИЙ ДОГОВІР КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ КВАРТИРИ ТА ІНШІ КОРИСНІ МЕЛОЧИ

Поліпшити згодом свої житлові умови мріє майже кожна людина. В цьому немає нічого дивного і поганого, оскільки всі ми прагнемо до комфорту і спокійного життя. Приємно, що купити квартиру сьогодні цілком реально, були б тільки бажання і матеріальні можливості. Щоб цей процес пройшов гладко і залишив тільки приємні спогади, важливо знати деякі «підводні камені», які може мати купівля продаж квартири.

К Вашему вниманию лучшая новостройка Гринвилль Парк в Киеве предоставляет выгодное и доступное предложение на недвижимость, без накруток и переплат .

Перше, що слід вивчити - це ціни на ринку нерухомості. Такий аналіз дозволить визначити реальну вартість житла, що купується і не купувати його за завищеною ціною. Низька вартість, за якою пропонується продаж квартир, може бути також сигналом майбутніх проблем. Іноді трапляється, що після покупки квартири для проживання в ній, крім вас на неї починають претендувати інші особи. Найгіршим варіантом буде, якщо у неї виявиться ще один власник. В цьому випадку доведеться подавати заяву в суд і доводити, що договір купівлі продажу квартири має законну силу і підтверджує ваше право на житло. Такі судові розгляди, безумовно, віднімуть масу часу і сил. А якщо рішення буде негативним, то гроші, віддані в руки непорядного продавця, можуть ще довго повертатися за рішенням суду.

Правильне складання договору купівлі-продажу квартири

Тому купівля продаж квартири повинна оформлятися з людиною, який надає посвідчення особи і оригінали документів на квартиру, що підтверджують його права власника. Не зайвим було б переконатися в його дієздатності і відсутність психічних захворювань. На момент, коли буде складатися договір продажу квартири, в квартирі не повинні бути прописані малолітні діти. Необхідно упевнитися, що в ній не стояли на реєстрації укладені або військовослужбовці, оскільки після повернення вони мають право знову прописатися в цій квартирі.

Надалі покупка такої нерухомості неможлива без підписання договору купівлі-продажу, в якому вказується вартість житла. Було б мудро вказати в ньому реальну вартість. В іншому випадку, якщо продаж квартири буде визнана недійсною, вам повернуть ту суму грошей, яка записана в цьому документі.

Якщо ваша мета - «куплю квартиру» підійде до завершального етапу, коли необхідно буде оплатити покупку, то при безготівковому розрахунку дуже важливо з особливою увагою заповнювати всі платіжні документи.

Агентство нерухомості прекрасно знайома з усіма перерахованими вище нюансами, які можуть виникнути при продажу житла. Звернувшись до них, можна уникнути пасток шахраїв і купити квартиру без особливих труднощів.

Похожие записи:

  1. ПРИМЕНЕНИЕ ГАЗОБЕТОНА В СТРОИТЕЛЬСТВЕ
  2. ПРИЧИНЫ НАНЯТЬ ПРОФЕССИОНАЛЬНОГО ЭЛЕКТРИКА
  3. ПРАВИЛЬНИЙ ДОГОВІР КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ КВАРТИРИ
  4. ДОМА ИЗ БРУСА: ПРЕИМУЩЕСТВА И ТЕХНОЛОГИИ
  5. ​ПРИЧИНЫ УВЕЛИЧЕНИЯ ГРУДИ: ЗАЧЕМ И ПОЧЕМУ