​Про користь спортивного харчування.

 Декабрь 27, 2018 – 13:18

Про користь спортивного харчування.

Сьогодні підніму делікатну тему спортивного харчування. Одні кажуть, мовляв, весь СпортПит є обманом і плацебо, інші стверджують зворотне, обіцяючи +10 до сили з одного банки протеїну. Істина, як відомо, знаходиться десь посередині, і в цій статті ми разом спробуємо до неї трішки наблизитися.

Вы  можете заказать и купить Станозолол для красоты и  здоровья по доступной и выгодной цене,  без накруток и переплат.

Продовжуємо вивчати особливості здорового способу життя, в якому, на самій-то справі, нічого складного немає. Треба лише проявити трохи сили волі і трохи попрацювати мізками. Перше лежить тільки на вашій, шановні читачі, відповідальності, а з другим я намагаюся допомогти в міру сил і накопиченого досвіду. Сподіваюся, ви вже розібралися з базовими принципами правильного харчування, почали тренуватися на постійній основі і підібрали набір додатків, який допомагає вам у цій справі. Процес налагоджений, тіло поступово звикає до навантаження, а мозок потихеньку забуває про сміттєвої їжі. У такій ситуації прогрес буде на обличчя вже через пару-трійку місяців і, звичайно ж, починає хотітися більшого. А там де є попит, буде й пропозиція. Ось на цьому самому бажанні більшої і побудована вся фітнес-індустрія, яка пропонує масу всякого цікавого, починаючи з екіпіровки і закінчуючи різного роду харчовими добавками. Амінокислоти, протеїни, гейнери, вітаміни, перед- і послетренировочние комплекси, ізотоніки, бустери тестостерону і безліч інших «ласощів» розбурхують мозок неофіта, вже відчути весь кайф від здорового способу життя, але ще не обзавівся розумінням того, що спорт - це ще й бізнес, це великі гроші і зацікавлені сторони, які бажають отримувати прибуток.

Заходить такий неофіт в магазин спортивного харчування, бачить полки, що ломляться від привабливих баночок з яскравими етикетками, очі розбігаються, а рука так і тягнеться до гаманця. Насамперед виникає бажання звернутися до продавця-консультанта, і він з радістю вам допоможе, підібравши десяток продуктів і запевняючи людини, що всі вони потрібні і всі вони важливі. Дещо буде дійсно важливо і потрібно, а де-не-що - не дуже. Це не означає, що продавець поганий - у нього ж завдання продати. Це означає, що ви просто не підготувалися заздалегідь і не склали собі список дійсно потрібних вам добавок. А розраховувати на те, що чужа людина буде сильно турбуватися про вашому гаманці і пропонувати тільки найкраще, потрібне і корисне - нерозумно. Друзі, ми ж дорослі люди, що живуть в матеріальному і меркантильному світі.

Похожие записи:

  1. ​Основні плюси первинної нерухомості
  2. ​Адаптація спортивного харчування
  3. ​Профильные трубы из алюминия
  4. ​История кирпичного домостроения