Проблема неправильної роботи обладнання

 Июль 22, 2018 – 19:50

Проблема неправильної роботи обладнання в режимі обігріву може зводитися до наступних несправностей вузлів кондиціонера:

забруднення крильчатки внутрішнього блоку спліт-системи, засмічення повітряних фільтрів;

витік хладогена (фреону) або недостатнє його кількість для якісного обігріву приміщення.

У першому випадку, коли на елементах очисних сіток, на стінках каналів, на лопатях вентилятора зібрано велику кількість частинок бруду, погіршується продуктивність пристрою по повітрообміну.

К Вашему вниманию обширный каталог кондиционеров. по которому Вы быстро и без проблем можете выбрать и купить необходимый товар по самой выгодной и не дорогой цене.

При цьому, апарат може працювати на нагнітання теплого повітря, але його кількості не буде достатньо для досягнення заданих клієнтом уставок. Проблема вирішується досить легко. Достатньо лише зняти передню панель внутрішнього блоку спліт-системи і провести очищення крильчатки і сітчастих фільтрів, які встановлені в даній області обладнання. Роботи з очищення можна виконати самостійно, не вдаючись до послуг майстра. Не варто при цьому забувати про банальні запобіжні заходи, таких як вимкнений з мережі обладнання, обережність при роботі з дрібними деталями, захисна маска для органів дихання при очищенні забруднених ділянок блоку і інше.

У другому варіанті (при відсутності фреону) кондиціонер не буде виробляти ні нагріву, ні охолодження проходить через нього. Відсутність холодоагенту може бути викликано двома причинами:

порушення герметичності системи;

система давно не заправлялася.

При установці кондиціонера навіть професійні монтажники можуть допустити невелику нещільність, і, як наслідок мізерну витік фреону, яку дуже складно виявити. Тобто, після закінчення певного проміжку часу невелика дозаправка вважається нормальною. Дану проблему не вирішити власноруч - тут допомога фахівця зі спеціальним обладнанням і матеріалами неминуча.

Мабуть, це і все, що необхідно знати для відповіді на питання: як налаштувати кондиціонер на тепло? Як видно, за умови, що обладнання справно і працездатний, установку режиму можна зробити досить швидко, і вже через деякий час в приміщенні з'являться перші ознаки роботи кондиціонера на тепло.

Похожие записи:

  1. Предоставленные виды игр в казино онлайн
  2. Котеджі з дерева недороге задоволення
  3. Ринок опалювального обладнання