Процедури мікропігментаціі

 Октябрь 31, 2018 – 12:41

«Плюси» татуажу Процедури мікропігментаціі - це не тільки приємна перспектива для багатьох жінок і дівчат надовго забути про ежеутренне нанесенні «чергового» мейк-апу. Це ще і гарантія збереження жіночої краси в таких «екстремальних» ситуаціях, як, наприклад, перебування під дощем або палючим сонцем, плавання в басейні, або відвідування сауни. «Прикрасивши» своє обличчя перманентним макіяжем, ви позбавите себе від прикрих переживань з приводу того, що підводка на ваших очах абсолютно невчасно «попливла», а помада несподівано збилася і «злізла». Крім забезпечення жінці незмінно привабливого і доглянутого вигляду, з одночасною економією на засобах повсякденному косметики, татуаж надає їй масу додаткових корисних можливостей. Вдавшись до такого роду процедур, ви легко зможете: змінити або відкоригувати контури очей, губ і брів; або візуально «пом'якшити» їх асиметрію; надовго додати губам (брів, повік) легкий свіжий відтінок або насичений колір; підкреслити ресничний контур з метою досягнення ефекту густих вій; домогтися візуального ефекту густих брів; «Замаскувати» шрами і інші естетичні дефекти шкіри в області губ, брів або око; створити в будь-якій зоні особи пікантну «родимку», або поліпшити форму природних родимок (за винятком випуклих). 

Вы можете пройти профессиональное обучение татуажу волгоград от специалистов высокого уровня с учетом всех требований и современных тенденций по самой выгодной и доступной цене.

«Мінуси» татуажу При всіх своїх перевагах, перманентний макіяж має і низку умовних недоліків: «непрезентабельний» зовнішність клієнта протягом деякого часу після процедури. По завершенні сеансу мікропігментаціі припухлість і набряклість шкірних покривів в зонах впливу може зберігатися від декількох годин до декількох днів. Больові відчуття. Якщо ви схильні до алергічних реакцій, висока ймовірність, що процедуру доведеться здійснювати без застосування анестетиків; а це, як правило, буває досить болісно. Наявність ризику і непередбачуваність результату. Якщо візажист не володіє в своїй справі достатніми знаннями і досвідом, ваші експерименти із зовнішністю можуть закінчитися вельми плачевними результатами, починаючи з нерівних стрілок на повіках, і закінчуючи занесенням під шкіру інфекції. Ризик герпесу. Процедура тату-макіяжу істотно збільшує ймовірність виникнення (загострення) герпесу. Якщо ви хочете убезпечити себе від цього захворювання, вам буде потрібно якийсь час (до і після сеансу) здійснювати його профілактику, за допомогою прийому спеціальних противірусних препаратів. Необхідність повторного відвідування косметолога. Через місяць після процедури мікропігментаціі вам напевно буде потрібно знову відвідати салон, з метою усунення дрібних похибок і недоліків. Тривала відсутність можливості «змінюватися». Якщо ви скористалися процедурою мікропігментаціі, щоб злегка змінити колір губ, їх можна буде згодом легко зафарбовувати щільною помадою будь-яких відтінків. Зовсім інша справа - татуаж брів або око. Якщо ваш новий образ вам разонравится, доведеться чекати як мінімум півроку з моменту сеансу, щоб фарба почала помітно бліднути, і ще якийсь час, щоб сліди тату-макіяжу зникли повністю. Імовірність додаткових витрат. Виправлення неякісного татуажу, так само як і термінове позбавлення від мікропігментаціі (при виникненні такої необхідності) зажадає від вас досить великих додаткових витрат.

Похожие записи:

  1. Професійні водії таксі
  2. Профільні труби з алюмінію
  3. Будівництво Котеджів в Латвії
  4. Мониторинг обменников
  5. Преимущества комодов