Проекти каркасних котеджів з дерева

 Сентябрь 12, 2016 – 16:40

Проекти дерев'яних каркасних будинків ви можете замовити у нас, або надати вже готовий розроблений самостійно проект для будівництва. При проектуванні враховується цілий ряд факторів: кількість мешканців у будинку, поверховість, наявність комунікацій, специфіка планування. Також є безліч специфічних технічних вимог, які потрібно дотримуватися при проектуванні.

Фундамент

Тип фундаменту для каркасного будинку, як правило, підбирається більш простий, ніж для зведення цегляних будівель. Пов'язано це з низькою вагою каркасних стін, які складаються з легких облицювальних панелей і утеплювача. Однак не варто самостійно приймати рішення про тип закладається фундаменту. Перш, ніж складати проекти дерев'яних каркасних будинків для певної ділянки, необхідно провести геологічне дослідження. Після нього стане ясно, який тип ґрунту знаходиться під будинком, як близько залягають грунтові води і т.д.

Планування
Проекти дерев'яних каркасних будинків, як правило, мають типовий характер. Стандартне планування тут обумовлена обмеженою довжиною бруса, який використовується в якості основи для стін, підлог і перекриттів. Однак навіть у рамках типових проектів можна підібрати комфортний будинок під свої потреби. За каркасною технологією зводяться двоповерхові житлові котеджі, невеликі дачні будиночки, лазні, підсобні приміщення, гаражі та багато іншого. Планування необхідно підбирати залежно від того, скільки людей буде проживати в будинку. Також потрібно враховувати мінімальні вимоги до житлових приміщень - не можна робити спальні на першому поверсі менше 8 квадратних метрів, а на другому - менше семи квадратних метрів. Вітальні не повинні мати площу не менше 12 квадратів.
Використовувані матеріали
Складаючи проекти дерев'яних каркасних будинків, важливо розуміти, що в рамках цієї технології застосовується велика група будівельних матеріалів. Так, як утеплювач може використовуватися базальтова або мінеральна вата, пінопласт або поліпропілен. Стіни можуть обшиватися гіпсокартоном, вагонкою, фанерою, покриватися штукатуркою і т.д. Дах накривається ондулином, металочерепицею, шифером. І кожен з матеріалів відрізняється від конкурентів за вартістю і експлуатаційним особливостям. Вибрати оптимальний варіант під силу деколи тільки фахівцям.

Похожие записи:

  1. Будівництво Котеджів з Бетону
  2. Проекти котеджів з клеєного Бруса
  3. Будівництво Котеджів в Пензі
  4. Проекти Котеджів з Цеглини Красиві