Просування і розкрутка Вконтакте

 Март 26, 2018 – 06:19

Соціальна мережа Вконтакте протягом вже декількох років є найпопулярнішим серед аналогічних сервісів в Росії і на просторах колишнього СНД, а також найбільшої в Європі. Зрозуміло, крім простого спілкування і перегляду смішних картинок користувачами на такій великій майданчику не обходиться і без комерції - в ВКонтакте представлений бізнес від малого до великого, від дрібних груп з продажу визначеного товару в маленькому місті до офіційних сторінок найбільших торгових мереж.

Самые полулярные и выгодные сайты по накрутке подписчиков , лайков , просмотров и прочей раскрутке  раскрутка вк быстро и легко по самой доступной и низкой цене.

Чому? Тому що ця соціальна мережа, за останніми даними, охоплює більше половини інтернет-активного населення країни. Однак варто пам'ятати, що якщо ви просто створите сторінку своєї організації або невеликого бізнесу то, швидше за все, ніхто її ніколи не знайде. Для отримання результату необхідно грамотне просування і розкрутка цієї сторінки, які в ВКонтакте цілком можливо реалізувати завдяки потужним інструментам таргетингу. Саме про це ми і розповімо вам сьогодні.

За даними на кінець 2017 року соціальна мережа ВКонтакте налічує 97 мільйонів активних користувачів на місяць, географія яких - Росія, Україна, Білорусія і Казахстан. Тобто це найефективніший рекламний інструмент з максимальним охопленням російськомовної аудиторії серед усіх соціальних медіа. Лише з Росії більше 52 мільйонів користувачів заходять на сайт щодня.

Велика частина (35%) активної аудиторії ВКонтакте - це люди у віці від 25 до 34 років, і саме ця вікова категорія є найбільш купує в інтернеті. Крім цього є офіційна статистика, згідно з якою ця соціальна мережа охоплює близько 59% відсотків населення, в той час як "Перший канал" лише 24%. Скільки коштує реклама на головному каналі країни, мабуть, говорити навіть не варто, однак і у нього є своя цільова аудиторія.

Ну що ж, для чого будь-якого сучасного бізнесу потрібна сторінка ВКонтакте, мабуть, тепер всім зрозуміло. А для чого потрібна її розкрутка та просування? Зараз розберемося.

ВКонтакте, як найбільша соціальна мережа Європи, вже давно використовується продавцями всього і вся, а конкуренція за кращі місця в пошуку і клієнтів досить висока. Однак при грамотному підході залучити до вашого продукту або послуги, що цікавить цільову аудиторію не складно і в кінцевому рахунку більш економічно вигідно, ніж при використанні будь-якого іншого каналу реклами.

Завдяки величезній кількості налаштувань націлювання можна знайти саме ту групу людей, які швидше за все зацікавляться вашою пропозицією.

Наприклад, якщо ви розкручуєте косметичний салон в своєму місті, то завжди можна вибрати аудиторію жіночої статі від 18 до 45 років саме з вашого міста, заощадивши таким чином значну частину бюджету на неефективних показах.

Однак для того, щоб користувачі самі могли знайти сторінку вашої організації, їй необхідно просування. Крім того, що при пошуку по певних запитах вона буде з'являтися вище конкурентів, останнім часом пошукові системи досить часто стали виводити сторінки ВКонтакте в своїй видачі по релевантними запитами.

Таким чином, грамотно розкрутивши сторінку вам навіть не потрібен буде сайт - ви вбиваєте двох зайців відразу і охоплюєте практично всю інтернет-аудиторію, яка цікавиться вашими послугами, незалежно від того шукають вони вас в ВКонтакте або в Яндексі / Google.

Ще одним плюсом реклами і просування в цій соціальній мережі є можливість дуже швидко і просто оцінити ефективність цього рекламного каналу. Якщо у вас ще не було сторінки - то досить порівняти витрати на її створення і просування з збільшилася виручкою, а якщо ваша компанія вже представлена в соціальній мережі, то замовивши розкрутку через деякий час можна досить точно оцінити вартість залучення одного клієнта.

Похожие записи:

  1. Придбання ортопедичного матраца.
  2. Правозахисні групи України.
  3. Будівництво заміських котеджів