Рівненська область

 Декабрь 22, 2018 – 13:07

Рівненська обл.

За роки незалежності в Рівненській області сталося багато суттєвих змін у всіх сферах суспільного життя. Зокрема, за останні три роки забезпечено зростання промислового виробництва в основних галузях промисловості, таких як деревообробка - в 2,6 рази, виробництво будівельних матеріалів і виробів зі скла - в 2,2 рази, видобування неенергетичних матеріалів - в 2,5 рази. легка промисловість - в 1,4 рази, харчова - в 1,3 рази, машинобудування - в 1,7 рази.

Виробничий асортимент ВАТ «Рівненський завод високовольтних апаратів» оновлено майже на 100%. Це єдиний український виробник комплектних трансформаторних підстанцій різних модифікацій, тягових підстанцій для залізниці, комплектних розподільних пристроїв для теплових і атомних електростанцій.

Самые интересные и важные события в Ровно собраны на портале Сайты Ровного и доступны в любое удобное для Вас время бесплатно и без регистрации.

ВАТ «Рівненський завод" Газотрон "запустив опцію по утилізації води, яка містить ртуть. Це єдина опція в Західному регіоні України. Підприємство продовжує співпрацю з Московським електроламповим заводом в області освоєння енергозберігаючого лампового виробництва. ,

У 2002 році рівень виробництва товарної продукції на підприємстві "Рівнеторф" збільшився в 2,5 рази в порівнянні з 2001 роком.

Вживаються заходи щодо забезпечення зростання виробництва сільгосппродукції в Рівненській області, поліпшенню фінансових результатів управлінської діяльності, вирішення соціальних проблем на селі. Сьогодні в області діють 451 приватне сільськогосподарське підприємство і 546 фермерських господарств; створена інфраструктура аграрного ринку; мережу його функціонування поліпшена. Реформа в селі забезпечила стабілізацію і збільшення основного сільськогосподарського виробництва.

Позитивні зміни в галузі будівництва та архітектури регіону відбулися за останні кілька років. Організовано виробництво сучасних енергозберігаючих матеріалів, виробів і конструкцій (пінополістирольні плити, піноблоки, сухі будівельні суміші, теплозахисні склопакети та двері, лічильники газу, води та ін.).

У щорічному Всеукраїнському конкурсі кращих об'єктів, зданих в експлуатацію, Рівненська область традиційно представлена багатьма об'єктами-лауреатами. Серед кращих об'єктів - завод "Укрбурштин", будівля адміністрації обласної податкової адміністрації, перша черга обласного онкологічного диспансеру, Березнівський сірникова фабрика, медичний корпус № 1 госпіталю для інвалідів війни в селі Клевань, мала студентське містечко Національного університету "Острозька академія" та інші.

Похожие записи:

  1. Чернігівська область
  2. Хмельницька область
  3. Майдан Незалежності