​Ремонт розбитого скла на iPhone

 Март 25, 2018 – 07:37

Розбите скло на iPhone

Йтиметься про переклеюванні скла на айфоне ... На сьогоднішній день переклеювання скла на iPhone, це досить популярне питання, так як дана процедура коштує дешевше, ніж заміна всього дисплейного модуля (скло, тачскрін, дисплей, підсвічування). Але, варто зазначити, що переклеїти скло на айфон, більш витратна за часом процедура, ніж просто замінити дисплейний модуль.

Здавалося б все чудово, розбите скло на айфоне, навіщо міняти модуль, якщо все інше працює? Відповідь на це питання цікавить багатьох людей і зараз ми спробуємо розповісти всі плюси і мінуси процедури заміни скла на айфон.

Давайте почнемо з того, як влаштований дисплейний модуль на вашому iPhone. Дисплей зі склом щільно склеєні між собою для того, що б не було повітряного прошарку, це збільшує міцність скла, підвищує передачу кольору і досить сильно зменшує відблиски. Плюс, це дозволяє робити дисплейний модуль тонше, за рахунок чого і сам айфон ставати тонше, легше.

Отже, коли мова заходить про переклеюванні скла, розбите скло необхідно відокремити від дисплея, а потім знову приклеїти до нього, але вже ціле не розбите скло.

Переклеювання скла за допомогою клею

1) Цей спосіб - переклеювання скла за допомогою рідкого клею. Дана процедура займає менше часу (чим другий спосіб) і є не зовсім коректною, оскільки після того як дисплей буде склеєний зі склом, можливі прояви плям (Ніколи не зустрічали жовті плями на iPhone?), Дефектів у вигляді патьоків, бульбашки повітря по периметру і т.д. Найчастіше даний клей виявляє свою сутність при підвищеній температурі, наприклад в літню пору. Та й не тільки, більшість з нас носять свої айфони в кишені, а там теж не холодно)) Існує і плюс в даній процедурі, переклеювання скла за допомогою клею займає лічені години і менш затратно за коштами ...

Переклеювання скла за допомогою сухого клею (Плівки)

2) Другий спосіб, це заміна розбитого скла на айфоне за допомогою сухого клею (спеціальна плівка), ця процедура є найправильнішою (так і роблять на заводах по збірці дисплейних модулів для айфон), так як при переклеюванні скла за допомогою сухого клею не виникає проблем з патьоками і інші неприємності. Для даної процедури потрібно дороге обладнання і звичайно ж більше часу, ніж на перший спосіб. Саме таким способом Ви можете замінити скло на айфоне в нашому сервісному центрі

Похожие записи:

  1. ​Ремонт деревянных полов
  2. Ремонт мягкой кровли.
  3. Ремонт оконных резинок.