​Ремонт ванної в новобудові: 4 пункту, про які необхідно знати

 Апрель 28, 2018 – 19:29

Ремонт ванної в новобудові: 4 пункту, про які необхідно знати

Окремо потрібно сказати про деяких приватних «майстрів», які пропонують класти плитку на неоштукатурені стіну. Мотивують вони таке рішення тим, що використовуючи товстий шар плиткового клею зможуть вирівняти плитку, а також приховати нерівності стіни. Однак, при укладанні шар клею намагаються мінімізувати. 

К Вашеву вниманию современная и красивая квартира в Гатном, которая является отличным решением для покупки жилья по самой выгодной и доступной цене.

Він не повинен перевищувати 10 мм. Збільшення шару клею призводить до додаткових витрат, а найголовніше - до погіршення зчеплення плитки з поверхнею. Звичайно таку обробку можна назвати якісною. Вам не хотілося б, щоб плитка почала відклеюватися вже через рік? Немає ніяких гарантій, що через рік вийде знайти плитку з тієї самої колекції. Не кажучи про фінансову складову.

Часто квартири в новобудові під ключ здаються з готовою сантехнічної розводкою труб холодного, гарячого водопостачання, каналізації. Як показує досвід, така розводка вельми посередньої якості. Це стосується як використовуваних матеріалів, так і якості збірки. Застосовуються дешеві металопластикові труби, найпростіші сполуки, дешева водопровідна арматура. Адже забудовник намагається заощадити на кожному етапі, робить самий бюджетний ремонт, щоб мінімізовать витрати. Ризик можливих протікань і супутній збиток повністю лягає на власників квартири. Навіть якщо щось станеться протягом гарантійного терміну, у забудовника знайдеться маса відмовок.

Сучасний ремонт ванної та туалету в нових будинках рідко передбачає використання металопластикових труб. Розводка, зроблена з таких труб, недовговічна, хоча вигідно виділяється швидкістю монтажу. Якщо потрібно отримати дійсно якісну сантехніку, яка раптово НЕ протече, не випробовувати проблем з напором, температурою води, мати зручний доступ до колектора, рекомендується використовувати зварні труби з поліпропілену. А якщо дозволяє бюджет - з поліетилену типу PEX-A (виробники Rehau, Uponor), або мідь. Варіант з PEX-A є найкращим за якістю і надійності. За рахунок фірмової технології, а також спеціального інструменту, максимально виключається «людський фактор». Простіше кажучи, в процесі складання практично неможливо допустити помилок. Зрозуміло, необхідно використовувати запірну арматуру і комплектуючі перевірених фірм.

Додатково може встановлюватися система захисту від протікання. Вона складається з блоку управління, а також декількох датчиків, розташованих поблизу сантехнічних приладів і джерел води. Протікаючи, вода замикає контакт на датчику, після - блок управління автоматично перекриває подачу води. Така система коштує недешево. Але, якщо у вас дорогий сучасний ремонт - рекомендуємо задуматися про її установці. Підводячи підсумок, сантехніка - не те, на чому варто економити.

Похожие записи:

  1. Будівництво будинків з газобетону: що потрібно знати?
  2. Ремонт и внутренняя отделка коттеджей под ключ
  3. ​Економний ремонт в квартирі: рекомендації і поради