Ринок опалювального обладнання

 Май 22, 2018 – 20:25

Тени для водонагрівачів потребують турботи!

Ринок опалювального обладнання та водонагрівачів постійно поповнюють різного роду новинки. Намагаючись догодити споживачеві, виробники постійно вдосконалюють свою продукцію. І хоча клієнт не зобов'язаний знати, як влаштований нагрівач, ТЕН або котел, розуміння основних моментів допоможе зробити більш усвідомлений вибір.

Вы можете выбрать и купить тэны для полотенцесушителей здесь самый широкий ассортимент товаров с подробным описанием и характеристиками по самым низким и доступным ценам. 

Потужність - вирішальний аргумент

На те, яку площу приміщення зуміє обігріти електричний котел, головним чином впливають Тени для котлів, адже по суті цей прилад являє собою величезний самовар, в якому постійно кипить вода. Зазвичай в конструкцію входять три Тена: головний, забезпечує 50% потужності, два залишилися додають по 25% потужності кожен.

Найпростіший спосіб регулювання потужності котла - ступінчастий, за рахунок відключення додаткових нагрівачів. ТЕН з термостатом дозволяє домогтися плавного регулювання температури, що допомагає помітно знизити витрати на опалення за рахунок економії електроенергії.

«Сухі» переваги

Тени для водонагрівачів працюють в досить складних умовах. Перебуваючи під впливом гарячої води, в якій розчинений кисень, вони наражаються на небезпеку корозії, і в той же час на них осідає накип, що знижує потужність і створює ризик поломки. Тому рекомендується оснащувати котли з відкритими водонагрівальними елементами фільтрами для очищення і пом'якшення водопровідної води.

Водонагрівач з сухим ТЕНом позбавлений цих недоліків, так як його конструкція перешкоджає контакту нагрівального елементу і води. Для цього спіраль поміщають в спеціальну колбу, при цьому існують різні варіанти реалізації такого конструктивного рішення. «Сухі» нагрівальні елементи більш компактні і практично виключають можливість ураження електричним струмом.

Електронагрівачі більш складної конструкції коштують дорожче, відповідно, і запчастини для Тена відомої фірми можуть обійтися дорожче, ніж покупка простого Тена в зборі. Безумовно, оригінальні нагрівачі прослужать довше, однак і вони через певний термін потребуватимуть заміни.

Компанія пропонує якісні бойлери та електричні котли від кращих виробників для роботи в опалювальних системах з рідинним носієм тепла. Водонагрівальні Тени для них виготовляються з нержавіючої сталі, забезпечується висока теплоеффектівность і безпеку, багато моделей мають можливість функціонування в автоматичному режим

Похожие записи:

  1. Игровой портал Флинт казино
  2. Проблема неправильної роботи обладнання
  3. ​Как шпаклевать стены для обоев
  4. Мониторинг обменников
  5. Види профілів для гіпсокартону