Розробка нової моделі шуби

 Май 1, 2020 – 13:14

ПЕРЕВАГИ ПОШИТТЯ ШУБИ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Сьогодні в хутряних салонах представлений великий асортимент шуб. Однак багато покупців вважають за краще замовляти верхній одяг в ательє. У цій статті ми розберемося у всіх достоїнствах індивідуального пошиття шуб. Вы можете воспользоваться услугой перешив шуб по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

Ексклюзив. Співробітники провідних ательє запропонують вам вражаючий вибір авторських і класичних моделей, що відповідають актуальним тенденціям моди. Ви самостійно обираєте хутро, фурнітуру та інші деталі, тому готовий виріб буде єдиним у своєму роді. Можлива розробка нової моделі на основі індивідуальних побажань і задумів замовника.

Ідеальна посадка. У всіх людей різна комплекція, тому готовий виріб не завжди ефектно виглядає на фігурі. В ательє шубу створюють точно за вашими мірками.

Бездоганне виконання. Довірте пошив перевіреним майстрам, і ви неодмінно залишитеся задоволені результатом. Співробітники ательє мають великий досвід роботи з хутром різних тварин. Завдяки цьому шуби, виготовлені на замовлення, відрізняються презентабельним зовнішнім виглядом, практичністю і довговічністю.

Перевірена якість матеріалів. Відомі ательє працюють з надійними постачальниками з Італії, Туреччини, Іспанії, Росії та інших країн. Досвідчені майстри можуть безпомилково визначити якість хутра, тому вам нема про що хвилюватися.

Від першої зустрічі з майстром і отриманням готового виробу проходить 4 етапи виконання індивідуального замовлення:

Вибір моделі і хутра, зняття мірок. В ательє «Рот Фронт» 6 днів на тиждень працює досвідчений модельєр-конструктор, який зустрічається з замовниками на першому етапі. Навіть якщо ви не можете визначитися з фасоном і видом хутра, наш професіонал розповість вам про наявні моделях, їх переваги. Ми працюємо з хутром тварин з центральної Росії, північно-західного регіону, Скандинавії, Америки, Канади, Афганістану, Калінінградській області, Середньої Азії.

Перша примірка. На модельну примірку замовник запрошується через 7-9 днів після оформлення заявки на пошиття шуби з шиншили, чорнобурки, норки, каракулю або іншого хутра. На цьому етапі робіт замовник може ще змінити фасон майбутнього виробу, додати деякі елементи, змінити довжину.

Друга примірка. Хутряна примірка проводиться приблизно через два тижні після першої, і на цьому етапі замовник може вносити лише незначні коригування.

Отримання готового виробу. Приблизно через місяць клієнт отримує готову шубу, куртку або пальто, виконані за індивідуальним проектом.

Похожие записи:

  1. Сопровождение проверок
  2. Ремонт ванной в новостройке
  3. Оценка жилого комплекса
  4. ​Укладка напольной плитки
  5. Особенности фотосъемки