Сітка ткана металева

 Июль 25, 2018 – 20:05

Ткана сітка з «нержавійки» - це надовго і практично назавжди

Одним з найпопулярніших видів металевих сіток залишається сітка ткана з нержавіючої дроту. Перед виробами з низьковуглецевої сталі вона вигідно відрізняється основною властивістю - стійкістю до корозії. А перед сітками з кольорових металів виграє відносно низькою ціною.

К Вашему вниманию надежная и долговечная сетка тканая нержавеющая, ее можно купить по самой выгодной и не дорогой цене, без переплат.

сітка ткана нержавіюча сталь

Матеріал і основні параметри

Сітка ткана металева «нержавійка» проводиться методом плетіння дроту, що містить високолеговані складові. Міцність їй надає, зокрема, присутність у сплаві титану, антикорозійні властивості - наявність хрому. Також в складі присутні нікель, свинець, кремній та інші хімічні елементи. На відміну від деяких інших видів тканої сітки, товщина прутів тут однакова, як в основних нитках, так і в утоці. Перетин дроту може варіюватися в широкому діапазоні - в залежності від подальшого використання виробів - від 0,1 мм до 2,5 мм.

При виробництві застосовуються різні види плетіння: полотняне, саржевое, канатіковую. Кожне з них призначений знову ж для різних областей застосування сітки. Як і форма її осередків, які можуть бути квадратними, прямокутними, ромбовидними і т. Д. Розмір комірки теж різний - від 0,025 до 30 мм. Втім, виробники часто підлаштовуються під запити великих замовників і випускають вироби, дотримуючись НЕ держстандартів (основний - ГОСТ 3826-82), а власних ТУ.

В цілому ж сітка ткана нержавіюча «сталь», ціна якої, як уже говорилося, цілком прийнятна, володіє великим набором достоїнств. Це, перш за все, її антикорозійні якості, екологічність, термостійкість, нейтральність до впливу агресивних середовищ, високі характеристики.

Будівництво, промисловість, дача

Основне застосування нержавіюча металева сітка знаходить в сфері будівництва. По-перше, як якісний армуючий матеріал при обробці фасадів будинків і стін приміщень (звідси її друга назва - «штукатурна сітка). По-друге, вона активно використовується для просіювання сипучих речовин (наприклад, піску), а також фільтрації дисперсійних рідин (скажімо, при відкачці грунтових вод з будівельних котлованів). Крім того, найдрібніша сітка застосовується в повітряних фільтрах на шкідливих виробництвах.

сітка ткана з нержавіючої дроту

Використовується металева ткана сітка з легованої дроту і в сільському господарстві - для сушіння зерна та іншої продукції, для якої зіткнення з іржею виключено. Крім того, цей матеріал йде на спорудження вольєрів і загонів для худоби. Не гидують нею і дачники, вживаючи полотно в якості огорож. За гратчастої поверхні активно йдуть в зростання декоративні насадження - плющі, троянди, виноград і т. П. Навіть бджолярі знайшли застосування цього матеріалу - для захисту від укусів комах. Правда, паркани і вже тим більше вольєри з нержавіючої тканої сітки можна зустріти нечасто - матеріал відносно дорогий в порівнянні з багатьма іншими видами металевих сіток.

У хімічній і харчовій промисловості застосовуються особливі види металевих тканих сіток. Матеріалом для виготовлення дроту в цьому випадку можуть служити досить рідкісні в побутовому застосуванні метали і сплави. Так, нікелева сітка саржевого або полотняного плетіння застосовується в активних середовищах - лужних, кислотних і ін. Причому обробка виробу проводиться за трьома стандартами: нормальної, високою і контрольної точності.

Ніхромові вироби, до складу яких входять нікель (до 80%) і хром (до 20%) крім перерахованих властивостей мають високу жароміцних. Ще кращими властивостями за цим показником демонструють фехральових сітки, що відрізняються також високим електричним опором.

Одним словом, шукати застосування нержавіючої сітки не доводиться. Вона сама його знаходить без праці.

Похожие записи:

  1. Сітка ткана металева
  2. Правильна оренда
  3. Саморезы по металлу
  4. Уход за ламинатом
  5. Ремонт коттеджей