Схема роз

 Март 23, 2018 – 13:22

Роз'єднувачі лінійні зовнішньої установки відносяться до високовольтного обладнання, яке застосовується для забезпечення розриву ланцюга з метою забезпечення безпеки робітників під час проведення робіт на лінії і для заземлення відключених ділянок ЛЕП.

Вы можете выбрать и заказать разъединитель 330кВ для включения и отключения обесточенных участков электрических цепей, находящихся под напряжением по самой низкой и выгодной цене.

РЛНД (роз'єднувач лінійний зовнішньої установки) відносяться до високовольтного обладнання, яке застосовується для забезпечення розриву ланцюга з метою забезпечення безпеки електромонтажників під час проведення робіт на лінії і для заземлення відключених ділянок ЛЕП. Другий варіант використання роз'єднувачів РЛНД - це включення і виключення подачі струму холостого ходу для трансформаторів і ділянок електричного кола, що знаходиться під високою напругою.

Схема роз'єднувачів РЛНД

Складові елементи роз'єднувача РЛНД можуть бути наступними: рама, поздовжня і регульована тяга, важіль з валом і сам вал заземлення. РЛНД також оснащуються ізоляторами, контактними ножами, групою контактів і козирком. Ви можете більш наочно ознайомитися зі схемою пристрою на зображенні розташованої нижче. Як приклад, на зображенні показаний роз'єднувач з одним заземлителем. Все обладнання має сертифікат відповідності та техпаспорт.

Пристрій застосовується в міських і промислових електромережах з напругою не більше 10 кВ. Як правило, установку РЛНД проводять на стовпах безпосередньо у трансформаторних підстанцій.

Умови та термін експлуатації

В процесі експлуатації роз'єднувачів РЛНД необхідно дотримуватися ряду вимог, тоді виробник гарантує безвідмовну роботу протягом всього терміну експлуатації.

Висота установки роз'єднувача не повинна перевищувати 1000 метрів над рівнем моря;

Температура експлуатації повинна знаходитися в діапазоні від -60 ° C до + 40 ° C;

Необхідно вчасно видаляти з роз'єднувача полій. Товщина криги не повинна бути більше 10 мм .;

Максимальна швидкість вітру в місці експлуатації РЛНД не повинна перевищувати 40 м / с;

Термін експлуатації до повного вироблення і списання становить 25 років. Такий тривалий термін цілком припустимо в разі дотримань всіх умов експлуатації описаних вище. У разі проведення регулярної профілактики та капітального ремонту роз'єднувачів через кожні 10 років, ви можете істотно продовжити їх термін експлуатації. Періодичний огляд устаткування дозволяє своєчасно виявляти можливі несправності і вчасно запобігати можливим поломки

Похожие записи:

  1. ВЫБОР ЧАСОВ
  2. Сrm для туризма
  3. Рост Instagram
  4. Секонд-хенд
  5. Срок аренды