​Що таке зворотний клапан

 Октябрь 30, 2018 – 19:52

Що таке зворотний клапан?

Зворотний клапан - це приємного зовнішнього вигляду електроінструмент, призначений для запобігання зворотного потоку робочого середовища. Відкриття зворотного клапана відбувається за рахунок тиску робочого середовища, а закриття клапана відбувається за рахунок зворотного потоку.

Які бувають зворотні клапана за матеріалом корпусу?

Клапан зворотний латунний

Латунний зворотний клапан

Вы можете выбрать и купить клапаны обратные высокого качества на  boiler.ua/klapany-obratnye/ по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Латунний зворотний клапан - клапана виготовлені з латуні або бронзи знайшли широке поширення в системах водопостачання, теплопостачання, а так само в системах транспортування повітря. Основною перевагою латунних клапанів є низька ціна, стійкість до механічних впливів на клапан і висока корозійна стійкість до води, що дозволило завоювати таку популярність в системах водопостачання.

До недоліків латунних радіаторів можна віднести вузький модельний ряд діаметрів (Ду10-Ду100мм), відсутність клапанів під приварення і нестабільну експлуатацію при температурах понад 200 ° С.

Чавунний зворотний клапан

Чавунний зворотний клапан - клапана виготовлені з чавуну знайшли широке застосування в промисловості. Основною перевагою чавунних клапанів є низька ціна і широкий модельний ряд діаметрів (Ду15-Ду1200мм). До недоліків чавунних радіаторів можна віднести крихкість чавуну при механічному впливі на клапан, слабка корозійностійкість до води при тривалій експлуатації, відсутність виконань під приварення, неможливість експлуатації на тисках понад 25 кгс / см2, нестабільна робота при температурах понад 300С і заборона на експлуатацію для транспортування нафтопродуктів.

Окремо потрібно виділити чавунні клапана, у яких робоче середовище не контактує з матеріалом корпусу. Прикладом таких лічильників води є двостулкові клапана, які стягуються між фланцями і робоче середовище контактує тільки з гумовим ущільненням і нержавіючими стулками.

До недоліків сталевих радіаторів можна віднести високу в порівнянні з чавунними або латунними клапанами вартість.

Зворотний клапан з легованої сталі

Зворотний клапан з легованої сталі-клапана виготовлення з хладостойких сталей мають такі ж властивості як і сталеві, за винятком можливості експлуатації при низьких температурах (до-60С).

Нержавіючий зворотний клапан

Нержавіючий зворотний клапан - клапана виготовлені з нержавіючих сталей застосовуються для агресивних середовищ або на об'єктах з підвищеними вимогами до надійності трубопровідної арматури.

До недоліків нержавіючих зворотних клапанів можна віднести високу в порівнянні зі сталевими і чавунними клапанами вартість і вузький модельний ряд діаметрів (Ду10-Ду300мм).

Зворотний клапан з титану - клапана виготовлені зі сплавів титану для агресивних середовищ і складних умов експлуатації. Ці клапана широкого поширення не знайшли через високу вартість.

Похожие записи:

  1. Оптоволоконний модем
  2. Що таке кредитна карта
  3. ​Укладка напольной плитки
  4. Парикмахерские мойки
  5. ​Канадские SIP-технологии