Що зазвичай закладають в ломбардах

 Апрель 30, 2018 – 18:35

Що зазвичай закладають в ломбардах?

Як правило, в заставу в ломбарди - магазини, ломбарди скупки, надходять ювелірні, хутряні вироби, антикваріат дорогоцінні камені (оброблені), годинник, ноутбуки, по - дрібниці - це мобільні телефони або фарфор, і. т. д. Основний вид застави - золото, срібло). За неофіційною статистикою наших приймальників оргтехніка доходить в якості застави до планки в 10%, під заставу цінних паперів - до 15%, золото і срібло до 30% всіх кредитів.

  •  Ломбард в Усть-Каменогорске с низкими процентами и самыми выгодными условиями залога золота, серебра и электротехники для решения любых финансовых проблем.

Є деякі нюанси в предметах і речах пропонованих нашими клієнтами в якості застави. Так, наприклад: автомобіль вимагає автостоянки і охороняється, хутряні вироби - спеціального холодильного обладнання, золоті прикраси надійний сейф ... Ось виходячи з цих супутніх витрат, процентна ставка в місяць і доходить 20%. Дорого ?! - але, ломбард несе відповідальність за пошкодження предмета застави, а зайві проблеми і судові розгляди ні до чого.

З чого складається заставна сума?

Вище ми вже торкнулися теми: як ми виробляємо оцінку і чому процентна ставка вище, ніж в банках. Пояснимо в двох словах дещо - які деталі. Отже, виробляючи оцінку ювелірних виробів нашими оцінювачами. У нас працюють одні з найдосвідченіших фахівців у всій області. Майстри своєї справи. Далі - береться в розрахунок зовнішній вигляд прикраси, вага і проба і, вже в кінцевому підсумку, його цінність при продажу.

Щодо оргтехніки та побутової техніки, то тут є ряд нюансів. Техніка швидко застаріває і виникає маса проблем її реалізувати, якщо раптом клієнт викупить її у встановлений договором термін. Вдало реалізувати таку річ і ще з прибутком не завжди вдається. З антикваріатом і золотом набагато простіше. Ці речі завжди в ціні, при врахуванні того, що ціна грама золота на світовому ринку постійно зростає.

Клієнтам на замітку

На закінчення нашої розповіді хотілося б дати кілька порад потенційним клієнтам, а саме: серед ломбардів, є ломбарди «одноденки» або «браконьєри». Їх завдання: дати під заставу якомога менше поставивши високий відсоток за користування кредитом, а продати по - дорожче і виставити такі умови, що б клієнт ні зумів, або не захотів викуповувати заставну річ. Як тільки на певній ділянці, будь то, місто або мікрорайон, вони «викачають»! все, що тільки можна, «браконьєри», закриваються і зникають. Тому ми рекомендуємо, перш ніж нести річ в заставу, добре вивчіть ринок послуг і відгуки про ломбард, в який бажаєте звернутися.

Похожие записи:

  1. Напольное покрытие ламинат
  2. Що значить купити квартиру в новобудові
  3. Гидроизоляция фундамента
  4. Отделка фасада дома блок-хаусом