Смачний музей Старий млын.

 Июль 19, 2018 – 12:10

Смачний музей

Заклад дійсно розташоване в колишнього парового млина, а біля основного будинку стоїть старовинний вузькоколійний вагон, пригнаний з Карпат. Це еспресо-ресторан «Ретро-вагончик»: якщо хочеться не борщу, а кава з тістечком - вам сюди.

Екран пам'яті. Тернопіль - батьківщина загиблого в 2009 році Ігоря Пелиха, ведучого популярної телепередачі «Галопом по Європах». У його честь на будівлі «Радіо Тернопіль» (кут бульвару Шевченка і вулиці Кульчицької) встановили меморіальну дошку у вигляді телевізора, який автоматично включається від дотику руки і показує фрагменти передач Пелиха.

Все интересные и главные события в Тернополе собраны на портале ternopil.eu и доступны к просмотру бесплатно и без регистрации, в любое удобное для Вас время.

Господарі «Млина» зараз добудовують в парку «Топільче» новий об'єкт - грандіозний «Ноїв ковчег», оточений топіарі (скульптурами тварин з чагарників). Живу хорошу музику і богемне публіку можна знайти в арт-барі «Коза» (бульвар Шевченка, 23), а його «рідний брат», ресторан «Шинок» (вул. Замкова, 10-а) підійде для шукачів колоритних закладів.

Перед від'їздом любителям практичних сувенірів варто купити кілька пар тернопільських шкарпеток: місцева фабрика - одна з найбільших в країні.

-Чим вам подобається Тернопіль?

- Компактність - це подобається найбільше. Ще за часів мого проживання в Тернополі будь-які важливі питання вирішувалися обходом офісів або кабінетів за п'ять хвилин. Плюс радує екологічна ситуація: тут не зосереджені серйозні промислові об'єкти. Мене в місті все влаштовує. А дратує, мабуть, одне: в місті мало ресторанів, де можна розраховуватися кредиткою. Справжні галичани люблять «кеш» (сміється).

- Чим унікальний місто?

- Атмосферою. Чи не знайти іншого міста з таким унікальним поєднанням вродженого консерватизму і, в той же час, розгульне доброзичливості. Це не Львів і не Станіслав. Тут, може, і немає культурної спадщини ЮНЕСКО і таких зборів різних етносів, але без зайвого пафосу заявляю: основний скарб міста - це люди. Ну і, звичайно, Тернопільське озеро - такого точно ніде немає.

Похожие записи:

  1. Якісний робочий одяг
  2. Саморезы по металлу
  3. Ремонт мягкой кровли.
  4. Особенности фотосъемки
  5. Преимущества комодов