СТВОРЕННЯ САЙТІВ

 Март 26, 2018 – 18:50

СТВОРЕННЯ САЙТІВ

«А навіщо мені сайт?» - запитаєте ви. Щоб люди знали про вашу компанію, купували товари і послуги, розповідали про вас. Сайт - це сучасний інструмент на шляху до прибуткового бізнесу. З сайтом не ви шукаєте клієнтів - клієнти шукають Вас.На втрачайте гроші, замовте створення сайтів від нашої компанії!

Качественная и надежная разработка landing page под различные CMS, вы получите принципиально новый продукт, с которым ваша компания выйдет на новый высокий уровень продаж на самых выгодных условиях по доступной цене.

Що ми Пропонуючи?

Створення сайту з нуля під ключ. Що значить загадкове «під ключ»? Все просто: після завершення всіх робіт вам не знадобиться наша допомога в управлінні сайтом. Всі потрібні зміни ви зможете вносити самі.

Як створюються сайти в нашій компанії?

Щоб стати володарем продає сайту, зробіть три простих кроки:

Виберете тип сайту (Лендінгем, візитка, магазин, каталог, корпоративний ресурс) Не знаєте тонкощів? Зателефонуйте нам, ми все розповімо!

Заповніть заявку.

Обговоріть всі деталі з менеджером.

Решта роботи - турбота нашої команди. Результат узгоджується на кожному етапі розробки:

структура,

дизайн,

верстка,

наповнення.

Переваги нашої компанії:

Комплексний підхід: розробка концепції, структури ресурсу, його дизайну (в тому числі адаптивного - все робиться погоджено однією командою фахівців. Ми враховуємо і впроваджуємо весь необхідний функціонал для подальшого просування.

При виборі готового варіанту з сотень шаблонів підбираємо найактуальніші, а кращий адаптуємо під вас. Скористайтеся готовим варіантом і розробка сайтів обійдеться до 50% дешевше!

Займаємося поддержской сайту протягом 3 місяців після підключення.

Складаємо офіційний договір, надаємо всі документи бухгалтерської отчетності.Еслі ви новачок в інтернет-просуванні, рішення замовити сайт - тільки початок шляху. Але ми беремо складності вибору на себе.

Які сайти ми створюємо?

Лендінгем - ідеальний формат для продажу товару або послуги за допомогою контекстної реклами.

Візитка - проста інформаційна сторінка. Хочете голосно заявити про себе і власну справу в інтернеті? Тоді цей варіант підходить ідеально. Проста і барвиста візитка - гарантія того, що потенційний клієнт не пройде повз, зацікавившись пропонованими йому послугами або товарами.

Сайт-каталог. Хочете познайомити потенційних клієнтів з повним асортиментом товарів і послуг вашої компанії? Вибирайте сайт каталог. Вся інформація на одному ресурсі: швидко, зручно, інформативно.

Онлайн магазин. Ви досвідчений підприємець, який бажає розширити бізнес або охопити більшу аудиторію? Сайт-магазин - це прямі продажі через інтернет. Поспішайте зайняти свою нішу на просторах інтернету! З кожним роком конкуренція в Мережі росте в геометричній прогресії і молодому сайту все важче обійти засиділися на перших місцях конкурентів.

Корпоративний сайт - це багатофункціональний сайт. Він допомагає не тільки залучити потенційних клієнтів, але і поліпшити комунікативні зв'язки в компанії, вирішити ряд важливих організаційних завдань і оптимізувати роботу співробітників.

Я створив сайт, але клієнти мені не дзвонять - що робити?

Замовляти рекламу і просування!

Ми не обмежуємося створенням сайтів. Ви можете замовити просування сайту або настройку і ведення повноцінної рекламної кампанії. Ми готові наповнити ресурс продають контентом або доопрацювати вже завантажений, провести оптимізацію, забезпечивши постійний приплив нових кліентов.Наша команда виводить сайти в ТОП всіх популярних пошукових систем, використовуючи сучасні методи білого SEO.

Похожие записи:

  1. ВЫБОР ЧАСОВ
  2. Ремонт коттеджей
  3. О ИМПЛАНТАЦИИ ЗУБОВ