​Світлодіодне освітлення для домовласників

 Февраль 9, 2020 – 12:52

Світлодіодне освітлення для домовласників

LED (світловипромінюючі діоди) є останнім і найбільш захоплюючим технологічним досягненням в індустрії освітлення. Світлодіоди являють собою невеликі тверді лампочки, які надзвичайно енергоефективні та довговічні. К Ваему вниманию энергоэффективное светодиодное освещение украина доступно по выгодной и не дорогой цене, без накрутко и переплат. Світлодіоди працюють інакше, ніж традиційні лампи розжарювання. Це робить світлодіоди набагато більш міцними і довговічними, ніж традиційні лампи розжарювання.

Переваги світлодіодного освітлення.

Енергоефективність - світлодіоди тепер здатні видавати 135 люмен / ват

Довгий термін служби - 50000 годин або більше при правильній розробці

Міцний - світлодіоди також називаються «напівпровідникового освітлення (SSL)», так як вони зроблені з твердого матеріалу без розриву нитки напруження, трубки або лампи.

Немає періоду прогріву - світло світлодіодів миттєво - в наносекундах

Чи не залежить від низьких температур - світлодіоди «люблять» низькі температури і запускаються навіть при мінусовій погоді

Спрямована - за допомогою світлодіодів ви можете направити світло туди, куди хочете, тому світло не пропаде

Відмінна передача кольору - світлодіоди розмивають кольору, як інші джерела світла, такі як флуоресцентні лампи, що робить їх ідеальними для дисплеїв і роздрібних застосувань

Екологічно чистий - світлодіоди не містять ртуті та інших небезпечних речовин

Керований - світлодіоди можна контролювати за яскравістю і кольором

Температурна залежність: продуктивність світлодіода в значній мірі залежить від температури навколишнього середовища в робочому середовищі. Перевантаження світлодіода при високій температурі навколишнього середовища може привести до перегріву світлодіода, що в кінцевому підсумку призведе до виходу пристрою з ладу. Адекватний тепловідвід необхідний для підтримки довгого життя. Це особливо важливо при розгляді автомобільних, медичних та військових застосувань, де пристрій повинен працювати в широкому діапазоні температур і має мати низьку частоту відмов.

Забруднення синім світлом: оскільки світло-білі світлодіоди (тобто світлодіоди з високою колірною температурою) випромінюють пропорційно більше синього світла, ніж звичайні джерела зовнішнього світу, такі як натрієві лампи високого тиску, сильна залежність релєєвського розсіювання від довжини хвилі означає, що світло -білі світлодіоди можуть викликати більше світлового забруднення, ніж інші джерела світла. Міжнародна Асоціація Темного Неба не рекомендує використовувати джерела білого світла з корелятивною колірною температурою вище 3000 К.

Чутливість до напруги: на світлодіоди має подаватися напруга вище порога, а струм нижче номінальної. Це може включати послідовні резистори або джерела живлення з регульованим струмом.

Похожие записи:

  1. ​Закладення гіпсокартонних стиків
  2. ​Как шпаклевать стены для обоев
  3. Ремонт вашего плавательного бассейна
  4. Виготовлення табличок з ПВХ і пластика