Туреччина в березні

 Март 28, 2018 – 07:36

Туреччина в березні

Туреччина в березні, коли холодна і мокра зима залишається позаду, починає радувати теплими і сонячними днями. Незважаючи на ще досить прохолодну погоду на більшості курортів, даний напрямок із задоволенням вибирають мандрівники, які мріють про розміреному і спокійному проведення часу. В цей час дощі носять короткочасний характер, туристів чекає чисте і ясне небо. У денний час показники термометра піднімаються до позначки +18 С, а нічні - не перевищують +10 С. 

Лучшие туры для незабываемого отдыха турция дешево по самым выгодным ценам, качественная консультация, помощь в подборе, статьи об отдыхе для Вас и Ваших близких.

Температура морської води може досягати +18 С. Поступово Туреччина в березні наповнюється туристами, і деякі сміливці відкривають купальний сезон. Для комфорту відпочиваючих в готелях і аквапарках воду нагрівають в басейнах, тому можна відмінно поплавати, насолоджуючись морської або прісною водою. Відмінною особливістю, яка приваблює багатьох туристів, які обирають цей туристичний напрямок, є вартість відпочинку - Туреччина в березні порадує доступною вартістю проживання навіть в готелях високої категорії. Прийнятні для більшості мандрівників ціни, відсутність великого напливу туристів, можливість відвідування турецької лазні, фітнес- і SPA-центрів без черг, а також великий вибір спортивних майданчиків, де можна зайнятися активними видами спорту - ось ті переваги, завдяки яким з початком весни інтерес до Туреччини проявляє досить велику кількість туристів.

Яскраве сонце, але відсутність спеки роблять відпочинок в Туреччині в березні привабливим для тієї категорії туристів, яка не витримують літню спеку і духоту. У цей час можна відвідувати численні екскурсії та з'їздити за тими маршрутами, куди влітку відправлятися не настільки комфортно. У цей час для туристів, що прибувають гостинно відкривають двері готелі і всілякі розважальні та питні заклади. Також можна влаштувати похід по магазинах і сувенірних лавках, щоб відпочинок в Туреччині в березні був особливо пам'ятним і цікавим. Для повноцінного пляжного відпочинку ще зарано, але до кінця місяця на південному узбережжі можна із задоволенням приймати сонячні ванни, насолоджуватися прозорою синявою неба, наповнювати легені цілющим морським повітрям і забути про міську метушню, перебуваючи на лоні мальовничої природи. Вирушаючи в поїздку в березні місяці, не варто забувати про теплий одяг, так як у вечірній час можуть траплятися заморозки.

Похожие записи:

  1. Люстри з дерева
  2. Газетница в гостиную
  3. Речі в секонд-хенді