Туристичні ресурси Хмельницької землі

 Декабрь 15, 2018 – 20:23

Серед машинобудівних підприємств стабільна активність відзначена і Укрелектроаратним заводом, який випускає високоякісну продукцію, і багатьма іншими підприємствами. Останнім часом набирають обертів процеси росту виробництва, освоюються нові технології на промислових підприємствах. Серед машинобудівних підприємств стабільна активність відзначена і Укрелектроаратним заводом, який випускає високоякісну продукцію, і багатьма іншими підприємствами. Останнім часом набирають обертів процеси росту виробництва, освоюються нові технології на промислових підприємствах. 

Самые интересные и важные события в Хмельницке собраны на портале khmelnychanka.info и доступны в любое удобное для вас время бесплатно и без регистрации.

Серед машинобудівних підприємств стабільна активність відзначена і Укрелектроаратним заводом, який випускає високоякісну продукцію, і багатьма іншими підприємствами. Останнім часом набирають обертів процеси росту виробництва, освоюються нові технології на промислових підприємствах.

Туристичні ресурси Хмельницької землі є одними з найпотужніших в Україні (після Криму і Карпат). У північній частині області знаходиться Полісся з його унікальними сосновими лісами. Саме соснові ліси і їх озоновий повітря в свій час робили садибу грандів Сангушки в Славутицькому краї оригінальної Меккою для хворих на туберкульоз. Еліта Російської імперії, Польщі та Австрії лікується там. А виявлені запаси радонових вод дозволяють створити на їх базі потужні курорти.

Хмельницька область має потужні рекреаційними і бальнеологічними ресурсами завдяки наявності великої кількості джерел якісної мінеральної води. Мінеральна вода "Збручанська" (як у Трускавця "Нафтуся") дала можливість заснувати санаторії "Сатанів", "Маків" тощо. Насправді Збручанське родовище мінеральних вод є найбільшим в Європі. Люди з проблемами органів травлення тут поправляються завдяки використанню цієї води, а також радіоактивних ізотопів, які виводяться з організму людини.

На Хмельницькій землі майже 270 територій і об'єктів заповідників. Національний природний парк «Поділ Товтри», де завдяки спільним зусиллям багатьох жителів Подолу 60 видів рослин, 80 видів комах, птахів і тварин занесені до Червоної книги України, є безцінним його скарбом. На території цього парку також знаходиться "Атлантида", один з найкрасивіших вивергають рогів.

Похожие записи:

  1. Преимущества баннерной рекламы
  2. Отримати натуральні рослини
  3. Туристичні ресурси Хмельницької землі
  4. Проекти Котеджів з Цеглини Красиві
  5. Будівництво заміських котеджів