​У чому вигода використання системи автополиву

 Июнь 24, 2018 – 19:37

У чому вигода використання системи автополиву в теплиці

Крапельний автополив в теплиці підвищує врожайність овочів. Рівномірне зволоження грунту укупі з традиційною підгодівлею здатний підняти врожайність в 7 разів, по крайней мере так стверджують ізраїльські вчені-винахідники методу.

Технологія скорочує витрату води на полив. Ні краплі рідини не марнується, тому грунт завжди залишається рівномірно вологою при менших до декількох раз витратах води. Кожен грам рідини працює на підтримання оптимального для рослин рівня вологості, що неможливо при ручному поливі, коли частина води неодмінно проллється мимо, потрапить на стебла і листя.

Выбрать качественную систему автополива поможет лучший магазин для озеленения участка Videnflora, Вы можете выбрать и купить все необходимые товары по самой выгодной и доступной цене.

На теплицю йде менше часу. Автоматизація поливу зберігає кілька годин в тиждень і позбавляє від ризику втрати врожаю. Адже якщо немає настрою стояти зі шлангом або бігати від колодязя до грядок з лійкою, нічого страшного на городі не станеться - система без участі людини вгамує спрагу рослин.

Автополив окупається за сезон. Навіть в маленькій теплиці на 20-40 рослин автополив з бочки без датчиків і насосів окупиться за один сезон, особливо з урахуванням того, що завдяки йому урожай помітно покращиться. У великій теплиці за літо вийде заощадити кілька сотень літрів води без шкоди для вирощуваних культур.

Якісні комплектуючі не потребують обслуговування. Якщо відразу не економити і зібрати добротну конструкцію для автоматичного поливу в теплиці, то ви зможете не турбуватися про обслуговування понад 10 років. Єдине, що потрібно буде робити щороку - ретельно утеплювати труби на зиму.

Збирати автополівалку не складно. Всього-то потрібно підвести воду з пластикових труб високого тиску, закріпити стрічку для крапельного поливу або вставити крапельниці в шланг і включити подачу. Якщо все зроблено правильно, з усіх крапельниць вода буде надходити в землю рівномірно, з однаковою інтенсивністю.

Крапельний полив в теплицях придумали в Ізраїлі - країні, де гостро відчувається дефіцит води. Сьогодні держава з не найсприятливішим кліматом успішно забезпечує свої потреби в сільгосп культурах і активно експортує фрукти і овочі за кордон - вагомий доказ ефективності підходу до зрошенню ґрунтів.

Крапельний або прикореневій полив підходить не тільки для теплиць, його активно застосовують на відкритих грядках. Направлене зволоження не дає такого сильного вимивання, як струмінь з поливального шланга, що дозволяє менше турбуватися про мінеральному і органічному добриві ділянки. Тому ви можете організувати розведення по всім (відкритим і закритим) грядок від одного свердловинного насоса або відгалуження від централізованого водопроводу.

Похожие записи:

  1. ​Классификация и механизм антибиотиков
  2. Методы депозита и снятия в онлайн казино
  3. ​Процесс монтажа систем вентиляции
  4. 4 переваги використання скляних стін в офісах
  5. ​Всегда ли нужна котельная в загородном доме