​Упаковка для фаст фуду

 Апрель 26, 2019 – 12:58

Упаковка для фаст фуду

Упаковка для Фаст фуду: гамбургерів, напоїв, їжі

Ми продаємо упаковку для Фаст фуду: гамбургерів, напоїв та іншої їжі. Ви можете замовити будь-яку кількість упаковок. Виготовлення та друк упаковки для будь-якого фастфуду. Наші пакувальні рішення в області одноразової упаковки для фаст фуду включають: обгорткові серветки для гамбургерів і чизбургеров, куточки для гамбургерів і млинців, пакети і коробки для картоплі фрі, тарілки для салату і супу, картонні лотки та бокси і т.д. Упаковка безпечна для контакту з продуктами харчування. Упаковка для еды из сертифицированного PET-сырья Вы можете заказать и купить по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Упаковка для фаст-фуду продається як стандартних розмірів, так і зроблена на замовлення за необхідними розмірами Замовника. Наша упаковка для фаст-фуду може використовуватися в різних видах швидкого харчування від кафе, млинцевих і чебуречних, пончиків, фастфудів до ресторанів. У кризовий час найбільше развиваеться упаковка fast-food, тому що всі інші види харчування переходить в більш дорогий формат.

Стандартна упаковка для фаст-фуду стандартного дизайну без логотипу є в наявності на складі. Уточнюйте ціни та наявність. Але так само є великий асортимент замовний продукцією. Особливості Упаковки для фаст фуду

Обгортковий папір

Харчова упаковка для фаст фуду має свої особливості:

її поверхня контактує безпосередньо з гарячими продуктами харчування

вологостійкість

Жиростійкі

видежівать від -15 до + 100 градусів

теплоізоляцію для рук

безпеку (нетоксичність)

зовнішня сторона упаковки для друку яскравого зображення

не впливає на смак упаковуваних гарячих і холодних продуктів

зручність і комфортність в процесі трапези

При винесенні їжі упаковка вирішує ще й маркетингові задачі. Ми друкуємо будь-які зображення на поверхні упаковки швидкого харчування - брендування упаковки. Упаковка для їжі на винос

Фастфуд упаковка для виносу їжі з ресторану забезпечує кращу герметичність тари і вирішує завдання зручності перенесення їжі. Наприклад, стаканчики забезпечуються додатково кришкою, навколо стаканчика додається рифлений картон, який захищає руки від гарячих напоїв. Картонна коробочка вже закривається кришечкою, робимо додаткову ламинацию.

При винесенні їжі упаковка вирішує ще й маркетингові задачі. Ми друкуємо будь-іхображенія на поверхні упаковки швидкого харчування - брендування упаковки.

Похожие записи:

  1. ​Переваги банкрутства
  2. ​Онлайн знайомства
  3. Правовые гарантии