​Установка металоконструкцій

 Декабрь 27, 2018 – 13:24

Установка металоконструкцій: особливості монтажу, переваги і характеристики

Установка металоконструкцій Металоконструкції сьогодні користуються високим попитом серед будівельних компаній, які займаються будівництвом швидкомонтованих будівель і споруд. Вони характеризуються швидкою установкою, нескладними будівельно-монтажними роботами, відмінною якістю і в порівнянні з капітальної будівництвом монтаж не займає багато часу.

К  Вашему  вниманию качественное  и  быстрое  изготовление металлоконструкций Одесса по самой выгодной и  доступной цене,  без накруток и переплат  и  точно в срок.

Особливості установки металоконструкцій.

Монтаж Монтаж металоконструкцій має свої особливості, це трудомісткий, але швидкий процес, який повинен виконується професійними робітниками. Обов'язковою вимогою робіт є забезпечення безпеки і оснащення будмайданчика всієї необхідної спецтехнікою та промисловим обладнанням.

На відміну від капітального будівництва не потрібно облаштування монолітного фундаменту, а завдяки легкості металоконструкцій досить побудувати стрічкове підстава або пальові опори. Швидкий процес збірки конструкції обумовлений точністю і міцністю всіх елементів, які багаторазово перевіряються і тестуються безпосередньо виробником.

Після перевірки вони поставляються на ділянку, де виконується їх швидка збірка, використовуючи анкерні болти. Залежно від особливостей і габаритних розмірів металоконструкцій може знадобитися різна спецтехніка, а саме кранові установки, підйомники, бульдозери та екскаватори.

Переваги сучасних металоконструкцій.

До головних переваг сучасних металоконструкцій відноситься:

незначну вагу в порівнянні з залізобетонними виробами;

тривалий експлуатаційний термін завдяки наявності захисного антикорозійного покриття;

висока міцність і надійність;

стійкість до механічних пошкоджень, здатність витримувати значні експлуатаційні навантаження;

оптимальне співвідношення якісних характеристик і прийнятної вартості;

економія робочого часу робітників за рахунок швидкого процесу складання і установки;

зручне транспортування на будівельний майданчик.

Для підвищення міцності і стійкості металоконструкції за допомогою зварювання можна просто і швидко приварити додаткові елементи і деталі.

Технологія та етапи виконання монтажних робіт.

ДемонтажІз легких металоконструкцій в промисловому будівництві зводять складські приміщення, виробничі об'єкти і цехи, торгово-розважальні комплекси і магазини, ангари і заміські житлові будинки. Швидке за будівництво за технологією ЛСТК полягає в застосуванні якісної профільної труби і тонкого оцинкованого листового прокату в поєднанні з кріпленнями (анкерними болтами).

Установка металоконструкцій складається з декількох етапів: створення фундаменту, зведення каркаса, його обшивка і оздоблення, проводка інженерних мереж і телекомунікацій, здача готового об'єкта в експлуатацію. На початковому етапі розробляється проект і ескіз планованого об'єкта, виконується аналіз грунту фахівцями компаній, а на підставі досліджень і розрахунків визначається необхідність в облаштуванні фундаменту.

У деяких випадках відсутня необхідність в будівництві підстави за умови задоволення грунту технічними характеристиками і встановленими нормами. На наступному етапі приступають до зведення металевого каркаса, причому будівельні роботи можна проводити в будь-який час року і при будь-яких погодних умовах, так як немає «мокрих» процесів.

Після монтажу каркасу його обшивають сендвіч-панелями, а в залежності від типу об'єкта додатково утеплюють. Особливістю технології ЛСТК є відсутність необхідності виконання ретельних внутрішніх опоряджувальних робіт завдяки рівній поверхні.

Похожие записи:

  1. ​Упаковка для фаст фуду
  2. ​Что нам стоит дом построить
  3. ​Укладка напольной плитки