​Вибір правильної раковини

 Март 4, 2020 – 12:34

Вибір правильної раковини для ваших кухонних стільниць.

Часто кажуть, що кухня - це серце будинку. Ваші кухонні раковина повинна бути відображенням вашого стилю, з усіма функціями, необхідними для повсякденної роботи. Ми хотіли б поділитися з вами нашим досвідом, щоб ваші покупки раковини стали легкими і приємними. Вы можете заказать и купить столешницы jacob delafon parallel по выгодной и демократичной цене, без накруток и переплат.

Безумовно, обрана вами кухонна раковина повинна бути тієї, в яку ви закохані, і повинна прослужити довгі роки без необхідності заміни.

Що слід враховувати при виборі раковини для вашої кухонної стільниці?

Сприяє візуальної привабливості і декорації всій кухні

Функціональність, щоб допомогти щоденного використання

Довговічність протягом багатьох років використання

Вписується в ваш бюджет

Різні матеріали для кухонної раковини і їх плюси і мінуси:

Раковини з нержавіючої сталі

З нержавіючої сталі раковінаРаковіни з нержавіючої сталі, безумовно, є найбільш часто використовуваними раковинами з гранітними і кварцовими кухонними стільницями. Вони доповнюють більшість змішувачів, не іржавіють, що не відколи і не брудняться, їх легко чистити і обслуговувати. Більшість покупців гранітних стільниць вважали за краще атласну обробку, а не глянсову. Це може бути пов'язано з тим, що атласна обробка добре поєднується з більшістю побутових приладів, а подряпини менш помітні в порівнянні з глянсовою обробкою. Крім того, все більше і більше виробників роблять змішувачі з атласною обробкою, що дозволяє легко вибрати відповідний змішувач.

Датчик раковин з нержавіючої сталі є важливим аспектом, який ви повинні знати. Чим нижче датчик, тим товщі сталь. 16 калібр нержавіючий товщі 18 калібру.

Загальноприйнятим промисловим стандартом є нержавіюча сталь 18 калібру, ми використовуємо 16 нержавіючих раковин калібру для всіх наших кухонних стільниць через більшої міцності в плані вм'ятин або пошкоджень.

звукоізоляційні колодки

Якщо ви оглянете нижню сторону раковини з нержавіючої сталі, ви побачите підкладку, прикріплену до раковини. Це звуковбирна прокладка, яка зменшує звук розбризкування води або коли посуд поміщається в раковину.

Композитні гранітні мийки

Композитні гранітні раковини стають все більш популярними через їх краси і довговічності. Композитні гранітні мийки виготовляються із суміші 80% подрібненого порошку натурального граніту і 20% епоксидних смол і фарбувальних пігментів.

Вони дуже довговічні, термостійкі до 280 градусів Цельсія, надзвичайно стійкі до подряпин, дуже гігієнічні і легко миються. Вони доступні в багатьох кольорах, щоб доповнити гранітні, мармурові або кварцові стільниці. Вони бувають самих різних розмірів, стилів і форм, придатних для будь-якої кухні.

Композитні гранітні мийки були дорожче, коли вони були вперше представлені, але в міру того, як все більше виробників стали їх робити, ціни стали більш доступними.

Похожие записи:

  1. Притягательность Индии
  2. ​Выбор правильной офисной мебели
  3. ​Укладка напольной плитки