​Вибираємо засіб для масажу, яке може замінити лубрикант

 Декабрь 10, 2018 – 21:14

Вибираємо засіб для масажу, яке може замінити лубрикант

Якщо ви шукаєте спосіб урізноманітнити ваші попередні ласки, то немає нічого кращого чуттєвого масажу.

Але перед тим як брати пляшечку своєї улюбленої рідини для масажу, потрібно знати, чи можна використовувати її як мастило. Якщо немає, то ви ризикуєте отримати кандидоз або в кращому випадку неприємні липкі відчуття.

Ось кілька порад, які варто взяти до уваги перед масажем.

Секс шоп Муром предлагает лучшие и качественные товары для не скучной и интересной жизни по выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

1. Уникайте натуральних олій. Багато продуктів містять натуральні масла для підтримки шкіри гладкою і слизькою. Масла приємно пахнуть і додають нотку ароматерапії під час масажу. Тим не менш, вони не завжди безпечні для внутрішнього застосування. Маслами можуть харчуватися грибки і бактерії, що підвищує ризик зміни вагінальної мікрофлори і кандидозу. Крім того, масла руйнують латексні кондоми, що загрожує ЗПСШ. Деякі масажні засоби з маслом підходять для анального сексу, але для вагінального все ж варто брати лубриканти на основі води або силікону.

2. Шукайте значок «безпечний для прийому всередину». Якщо ви знайшли його на етикетці кошти, то воно підходить як заміна мастила. Також варто перевірити склад на наявність масел, цукру і спиртів. Якщо рідина містить щось з них і на пляшці нічого не сказано про використання в якості мастила, то цей продукт навряд чи годиться для сексу.

3. Вибирайте правильну консистенцію. Коли ви знайшли безпечний засіб, то пора задуматися про потрібної вам консистенції. Густі лубриканти підходять для анального сексу і мастурбації, але не такі хороші для масажу. З рідкими мастилами секс і масаж буде природніше, і сьогодні є багато лубрикантов, що містять гліцерин, ксиліт і силікон, які не дають мастилі швидко висихати.

4. Використання зігріваючих і охолоджуючих мастил. У багатьох масажних засобах є стимулюючі інгредієнти, тому уважно читайте етикетку. Такі зігріваючі компоненти як масло перцевої м'яти і капсаїцин можуть викликати приємні відчуття на спині і грудях, але будуть занадто сильними для ерогенних зон. Будьте обережні і спочатку випробуйте мастило на невеликій ділянці шкіри.

Варто зазначити, що набагато простіше знайти лубрикант, який можна використовувати для масажу, ніж засіб для масажу, яке може замінити мастило. Іншими словами, якщо рідина можна застосовувати всередину, то вона годиться і для інших частин тіла, і шкіра після багатьох лубрикантов відчувається фантастично.

Придивіться до мастил на водній і силіконовій основі і перед масажем протестуйте нову покупку на невеликій ділянці шкіри. Силіконові лубриканти створюють неймовірну гладкість і шовковистість, а мастила на основі води легше змиваються.

Якщо ж ви вирішили взяти для масажу лубрикант з маслом, то не користуйтеся кондомом і не займайтеся вагінальним сексом - для цього тримайте під рукою іншу мастило, яка стане в нагоді після сеансу масажу.

Похожие записи:

  1. ​Классификация и механизм антибиотиков
  2. Вибираємо тканину для зимового одягу: плюси і мінуси
  3. Виготовлення табличок з ПВХ і пластика
  4. Особливості дизайну малогабаритних квартир