Вигоди професії: плюси в роботі програміста

 Декабрь 26, 2018 – 20:50

Вигоди професії: плюси в роботі програміста

Програмісти вже давно стали більш затребувані на ринку праці, ніж економісти, юристи та представники інших популярних професій, їм платять нітрохи не менше, при цьому робота часом цікавіше і цікавіше. Крім того, освоїти ІТ-спеціальність можна в будь-якому віці і з будь-яким рівнем початкової підготовки.

К  Вашему  вниманию выгодная и высокооплачиваемая робота в любліні в IT-сфере на доступных и лояльных условиях для карьерного роста и реального заработка.

1. Знайти роботу може кожен

Мабуть, головний і незаперечний плюс в професії програміста - затребуваність на ринку праці. Талановитих і досвідчених спеців хедхантери «під руку» переводять з однієї компанії в іншу з відповідним кар'єрним і фінансовим зростанням. Навіть на початковому етапі в залежності від рівня підготовки і тяги до самоосвіти студенти вже знаходять високооплачувану роботу. Причому простіше працевлаштуватися вузькоспеціалізованим айтішникам.

Така ситуація складається через колосальний дефіцит кадрів. Затребувані якісні фахівці, здатні до подальшого горизонтальному і вертикальному росту компетенцій. Бракує експертів в окремо взятих напрямах, здатних відразу підхоплювати програмні проекти. Особливо цінуються програмісти з сильно розвиненими метанавикамі: здатні до самонавчання і самостійної глибокої роботі з інформацією і розрізненими даними.

2. Низька конкуренція і безкоштовне навчання

У серпні 2014 року міністр зв'язку і масових комунікацій. Інші дані озвучили в квітні минулого року на конференції Intel iStep: без малого 900 тисяч осіб працюють в ІТ-сфері. Але навіть ці цифри не йдуть ні в яке порівняння з чотирма мільйонами фахівців в Північній Америці і шістьма мільйонами - в Індії і Китаї (за даними все тієї ж Intel iStep 2015).

Мінкомзв'язку планує виправити ситуацію в найближчі роки - навчити хоча б мільйон росіян-програмістів. Для цього в 2015 році в вузах створили 42,5 тисячі бюджетних місць на ІТ-спеціальності. Хоча конкурс серед абітурієнтів великий, це реальний шанс отримати затребувану професію з мінімумом витрат. Причому, чим швидше, тим краще - поки кількість вакансій в рази більше, ніж резюме.

3. Кар'єрний ріст вгору і вшир

У багатьох спеціальностях кар'єрне зростання являє собою повільний і методичний підйом по службовій драбині з новими посадами. У програмістів цей процес відбувається інакше.

Перший сценарій - горизонтальний, коли профі поступово набуває навички та компетенції, справляється практично з будь-яким видом робіт від написання коду по сформульованої задачі до самостійної розробки масштабних проектів. Такі фахівці з'являються або в дрібних студіях, де практикується принцип «один за всіх», і людина волею-неволею поєднує кілька посад, навчаючись по ходу справи, або у великих компаніях, що приділяють особливу увагу навчанню персоналу і періодичної ротації в залежності від завдань.

Інший варіант - вертикальний ріст - особливо цінний для тих, хто не хоче все життя займатися кодінгом, а прагне очолити проектну групу або заснувати власну компанію. Щоб розвивати кар'єру в цьому напрямку, доведеться шукати роботу в ІТ-гігантах з багаторівневою структурою, можливо, кілька років доводити рівень знань і компетенцій і додатково освоювати управлінські навички.

Похожие записи:

  1. Виконання електромонтажних робіт
  2. Зависимость цены от стадии строительства
  3. Види профілів для гіпсокартону