Використання вологого корму в раціоні Вашого вихованця

 Июль 25, 2018 – 20:27

Використання вологого корму в раціоні Вашого вихованця

Кількість домашніх тварин у всьому світі постійно зростає.

Вологі корми мають високі смакові характеристиками. Іншою перевагою вологих кормів є те, що вони служать хорошим джерелом вологи. Волога, яка міститься в цьому виді корму, може запобігти появі мочекменной хвороби. Вологі корми характеризуються меншою концентрацією поживних речовин та енергетичною цінністю і більш високими смаковими якостями.

Вы можете выбрать и купить все необходимые товары для рациона вашего питомца на zoolove.com.ua по самой выгодной и привлекательной цене, без переплат.

У зв'язку з цим вологі корми краще підходять для тварин з низькою активністю, переважно живуть виключно в приміщенні, схильних до повноти. Чудово те, що термін придатності в заводській упаковці у консерв до 2 років, паштети, павукові до року. Влітку, в жарку погоду, багато тварин охочіше вживають вологий корм.

Недолік вологого корму в тому, що відкриту банку слід зберігати в холодильнику не більше 3 діб. Якщо при годуванні тварина залишила трохи в мисці, то корм через час покриється скоринкою і почне сохнути. Разом з цим губляться смакові якості і тварина може відмовитися від подальшого споживання. Через свою м'якої структури консервований корм не робить механічного впливу на зуби і впливає на зниження утворення зубного нальоту і каменю.

Усі корми також діляться на економ-клас, преміум і супер-преміум. Корми супер-преміум класу враховують не тільки вікові особливості (щеня / кошеня - доросла тварина - літнє тварина), але і фізіологічний стан (ожиріння, активна робота, домашній / вуличний кіт, кастроване тварина, харчова гіперчутливість і т.п.), розмір і породу (Хеппі Дог ФітВелл Міні Едалт, Хеппі Дог ФітВелл Медіум Едалт). До складу входять якісні вихідні продукти, містяться мінеральні добавки та вітаміни, виготовляється зі свіжого м'яса: курчати, індички або ягняти; яйце, рис - найбільш повноцінний і легко засвоюваний вид зернових; бурякова пульпа - найкраще джерело клітковини. Високоякісні жири стабілізуються вітаміном Е. Ці корми містять більше калорій: метаболізуються енергія між 3800 і 4400 ккал, за винятком спеціально полегшених продуктів. Їх компоненти легше засвоюються (загальна перевариваемость> 83%) і мають більшу поживну цінність.

Використання вологого корму

У складі кормів Преміум класу поряд з м'ясом з'являються субпродукти, "печінки-селезінки", злакові і т.д. Основне джерело повноцінного білка - якісні м'ясні продукти.

Похожие записи:

  1. Виконання електромонтажних робіт
  2. Достоинство домов из профилированного бруса
  3. Встановлення пластикових вікон у деревяному будинку
  4. Покрівля з металочерепиці - знахідка для даху