Вимоги до системи менеджменту якості

 Январь 28, 2020 – 18:10

ISO 9001 - це міжнародний стандарт, який встановлює вимоги до системи менеджменту якості (СМЯ). Організації використовують стандарт для демонстрації здатності послідовно надавати продукти і послуги, які відповідають вимогам клієнтів і нормативним вимогам. Сертификация ISO 22000 доступна по выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

У перевазі бути ISO 9001, що він буде допомагати і підтримувати ваш персонал і підвищити рівень задоволеності клієнтів. Переваги ISO 9001 можуть бути укладені в помітну фразу «Великі речі трапляються, коли світ погоджується» - гасло, який помітно з'являється на веб-сайті ISO.

Стандарт ISO 9001 важливий у виробництві харчових продуктів завдяки заходам контролю, заснованим на оцінці ризику, та стандартизації СМК. Для малого та середнього виробника (SMM) наявність СМК дозволяє відстежувати невідповідності стандартам безпеки харчових продуктів і забезпечує більш високий рівень якості в галузі.

Результати дотримання цих стандартів призводять до зростання, прибутковості і економії коштів для SMM.

Нові стандарти управління, обробки та зберігання харчових продуктів

Міністерство сільського господарства США (USDA) вважає, що харчові відходи в США становлять від 30 до 40% по всьому ланцюжку поставок продуктів харчування. Згідно з державними звітів, витрачені даремно продукти харчування становлять лише 18% звалищ в Каліфорнії.

Для того щоб компанія стимулювала зростання і економію, необхідно постійно контролювати управління, обробку, зберігання і транспортування продуктів харчування. Ось тут і починається сертифікація ISO 9001.

Переваги отримання сертифіката ISO 9001

Як каліфорнійський SMM, сертифікація по ISO 9001 означає, що у вас є ефективний процес управління для моніторингу виробничого процесу. Це також відкриває двері для постійного вдосконалення. Крім того, воно може виділити недоліки у виробництві, щоб виправити їх негайно, а не далі, якщо це може вплинути на бюджет і підсумки.

Ось деякі інші суттєві переваги для сертифікації:

# 1: Підвищити продуктивність персоналу і загальну продуктивність. Залучені співробітники мотивовані на впровадження процесів, які будуть впроваджені, щоб забезпечити швидке виявлення і своєчасне вирішення проблем.

Ваша СМК - це формалізована система, що містить процедури, документи, обов'язки і процеси для якісних процесів і цілей. Це може бути узагальнено як набір вимог для успіху і задоволення.

Він також встановлює програми безперервного навчання і розвитку для співробітників, щоб озброїти їх навичками, що дозволяють справлятися з мінливими потребами клієнтів. Це також забезпечить ефективну роботу вашого бізнесу навіть після звільнення ключових співробітників.

№ 2: конкретизуйте процеси вашої компанії. Ключовим компонентом ISO 9001 є наявність ретельних бізнес-процесів і здатність визначати обов'язки по контролю якості, а також передавати ці специфікації співробітникам. Ваша СМК повинна надавати цінні метрики, такі як своєчасна доставка для фіксації, пропускну здатність і загальну ефективність обладнання, щоб точно відображати продуктивність вашої системи. Це допоможе вам приймати кращі рішення для поліпшення росту і прибутковості.

№ 3: Скорочення відходів і підвищення ефективності. Замість того, щоб зосередитися на помилках після факту, ефективна СМК відточує превентивні заходи, тому в майбутньому можна повністю уникнути марнотратних проблем. Сертифікація забезпечує реалізацію стратегії безперервного вдосконалення, тому ви завжди замислюються способи скорочення відходів і підвищення ефективності.

№ 4: Забезпечити покращена якість обслуговування клієнтів. Процес ISO покращує обслуговування клієнтів по ряду причин. Він визначає ключові області, які є найбільш важливими і пріоритетними для ваших клієнтів. Потім описується процес того, як ви можете його реалізувати, виходячи з їхніх сподівань і потреб. Зрештою, постачання товару, який знижує витрати і витрати.

Похожие записи:

  1. Игровой портал Флинт казино
  2. Виконання електромонтажних робіт
  3. Преимущества магазина для взрослых
  4. Гидроизоляция пола перед стяжкой
  5. Гидроизоляция фундамента дома