Витяжні заклепки - кріпильні вироби

 Декабрь 29, 2018 – 19:41

Витяжні заклепки - кріпильні вироби, які отримали витягнуту циліндричну форму стрижня і головку з функцією фіксації. При механічній деформації стрижень трансформується в другу головку, чим досягається міцне нерозбірне з'єднання.

Чому заклепки такого типу набирають популярність?

Маючи намір придбати витяжні заклепки, ви напевно захочете знати, чому вони краще класичних. Вся справа в простоті їх монтажу. Маючи під рукою Пневмозаклепувачі, ви зможете без проблем зшити разом два будь-яких листових матеріалу. Сьогодні дані металовироби активно застосовуються в суднобудуванні, виробництві авто, верстатів і механізмів для фабрик і заводів. У найбільш відповідальних областях, таких як літакобудування, застосовуються варіації кріплень нарізного типу для досягнення максимально міцного з'єднання металів.

Вы можете заказать и купить надежные и качественные заклепки вытяжные для работ любой сложности по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

матеріали

У цьому розділі ви знайдете заклепувальний кріплення з:

алюмінію;

міді;

оцинкованої сталі;

поліаміду;

мідно-нікелевого сплаву.

При виборі кріплення важливо враховувати матеріал, для сполучення якого його належить використовувати. Неправильний вибір призведе до утворення так званої гальванічної пари. Говорячи простіше, у вологому середовищі між несумісними матеріалами виникатиме постійний електричний імпульс, який неминуче призведе до появи іржі. Наприклад, алюмінієві заклепки не можна використовувати на сталевих поверхнях, так як це призведе до швидкого окислення кольорового металу і, як наслідок, його деформації.

Витяжні вироби діляться на чотири типи:

герметичні;

комбіновані;

посилені;

багатозатискні.

Важко вибрати? Фахівці компанії допоможуть, порадять, якщо потрібно проведуть базовий розрахунок підбору метизів, виходячи з наданих відомостей.

Різновидів заклепок сьогодні пропонується досить багато. Відмінності їх полягають як в конструктивному плані, так і за матеріалами виготовлення, а також по типорозміру. Відносно стандартів, сьогодні прийняті як ГОСТи, так і DIN-стандартизація.

Виготовляються заклепки зі всіляких металів, взятих в чистому вигляді, а також з їх сплавів в різному відсотковому співвідношенні. В якості таких можуть виступати мідь і алюміній, різні сорти сталей, латуні і т.д.

Похожие записи:

  1. Силикатные минеральные краски
  2. Вигідні спортивні ставки
  3. Підготовка озброєної охорони
  4. Вибір коляски для вашої дитини