Вивчення англійської мови

 Апрель 21, 2020 – 14:31

1. Уміння спілкуватися новою мовою

Основна перевага, яку людина отримує при вивченні англійської мови (або будь-якого іншого мови), - це здатність спілкуватися з самим мовою і створювати зв'язку з більш широким колом населення світу. Вы можете пройти курсы английского с нуля киев по выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

2. Мозок зазнає змін в електричній активності

До цього дослідження вважалося, що ця зміна в функціонуванні мозку відбувається тільки тоді, коли студенти досягли високого рівня мовної здатності новою мовою, але це дослідження показало, що ця зміна може відбутися на ранніх етапах вивчення мови.

3. «Чудова функція пам'яті»

Вивчення мови показало збільшення обсягу пам'яті, особливо сильне в короткостроковій пам'яті. Це величезна перевага, тому що воно дозволяє мозку зберігати інформацію в мозку протягом більш тривалого часу, поки активуються розумові процеси.

4. Підвищена розумова гнучкість

У статті пояснюється, що це тримає ментальні шляху «відкритими», що дозволяє людині використовувати «різні можливості для мислення». Вивчення мови допомагає «тренувати» мозок, щоб він залишався гнучким і гнучким.

5. Збільшені можливості вирішення проблем

Людина також отримує користь з вивчення мови, набуваючи підвищені здібності до вирішення проблем у всіх наступних областях: навички абстрактного мислення, формування концепцій, формулювання творчих гіпотез, посилення здатності виявляти, розуміти і вирішувати проблеми; здатність зосередитися на завданні шляхом фільтрації відволікаючих чинників і сторонньої інформації та підвищення багатозадачності.

6. Краще розуміння того, як мова працює і використовується

Придбання мови також приносить користь людині, створюючи краще розуміння того, як мова працює і використовується. Дослідження показало, що люди з багатомовним спілкуванням могли краще читати і інтерпретувати соціальні ситуації, що покращувало їх роботу в соціальних умовах.

7. Запобігає погіршення роботи мозку з плином часу

У дослідженні повідомляється, що в осіб з багатомовністю частота розвитку вікових когнітивних проблем, таких як деменція, знизилася на 2-4 роки.

8. Підвищення спроможності до цифрової грамотності

Кульмінація всіх цих переваг призводить до ще одного останньому перевазі: підвищення здатності до цифрової грамотності. Через ці прискорених розумових здібностей люди, що говорять на різних мовах, мають помітну здатність бути в курсі сучасних технологій. Читання про цю вигоду нагадало мені цю цитату: «Наш інтелект має тенденцію виробляти технологічні та соціальні зміни швидше, ніж наші інститути і емоції можуть впоратися з цим ... Тому ми постійно намагаємося пристосуватися до нових реалій в невідповідних існуючих інститутах і намагаємося думати про ці нових реаліях в традиційних, але іноді небезпечно нерелевантних термінах ».

Похожие записи:

  1. П​ереваги біткойнов
  2. Добро пожаловать во Львов
  3. Понімание онлайн слотов
  4. Вивчення англійської мови