Водонапірна вежа Вінниці - історична споруда в парковій.

 Июль 19, 2018 – 19:56

Стильне середньовіччя

Красиве місце в самому центрі міста, але в той же час у відносно тихій парковій зоні. Підходить для атмосферних фото. Усередині башти - туристичний інформаційний центр, де допомагають іноземним туристам, а також можна зробити висновок експрес - реєстрацію шлюбу за 24 години. У зв'язку з цим це місце просякнуте атмосферою романтики і натхнення.

Все интересные и главные события в Виннице собраны на портале vinnytsia.eu и доступны к просмотру бесплатно и без регистрации, в любое удобное для Вас время.

Водонапірна вежа Вінниці - історична споруда в парковій зоні Європейської площі міста, побудована 1912 році. Використовувалася як оглядова вежа і каланча. З 1985 року реконструйована і виконує функцію музея.Вокруг багато затишних і красивих кафе, місць для відпочинку з дітьми.

Один із символів Вінниці. Цікава споруда з насиченою історією за невеликий проміжок часу. Підійде для класного пам'ятного фото про Вінницю! Поруч є торговий центр і багато місць де можна поїсти.

Вежа перебувати в тихому місці, там же невеликий парк, лавочки, чисто. Встановлено металеві скульптури. Загалом одне з найкрасивіших місць міста, варто сходити подивитися.

Просто приємне місце для проведення часу. Дістатися можна без проблем. Тут можна і перекусити і просто отримає задоволення.

Після недавнього ремонту, в будівлі працюють годинник з боєм, а так само є музей. Навколо пам'ятника присутній зручний сквер, який оточений маленькими затишними кав'ярнями та пам'ятками культури, створює дуже позитивне враження від проведення часу в цьому місці.

Серед південного буйства природи височіє дивовижна вежа червоної цегли. Повз не пройдете, обов'язково зупиніться, щоб розглянути майстерню цегляну кладку. Табличка "Водонапірна вежа" кілька разочаровивает- чекаєш чогось більш романтичного.

Затишне і спокійне місце поруч з галасливою уліцей.Меморіал, скверик, фонтан і Вежа заспокоює, а лавочки біля фонтана дають можливість відпочити, часи на на вежі своєю мелодією налаштовує на філософський настрій. 20 - 30 хвилин і ти знову поринаєш в міське життя - свіжий і отдохнувшій.Будете поруч на Соборній зайдіть - не пошкодуєте !!! Так поруч є кафе - затишне, де можна перекусити і попити кави.

Похожие записи:

  1. В Виннице сравнительно высокий прирост населения.
  2. Кошторис на ремонтні роботи в квартирі новобудови
  3. Поради при виборі земельної ділянки для будівництва
  4. Покупка квартиры на вторичном рынке Донецка
  5. Як правильно вибрати автомобіль для поїздки