ЯК ОРГАНІЗУВАТИ ТЕХОГЛЯД ДЛЯ ОСАГО

09 сентября 2018  Сентябрь 9, 2018 – 10:37

ЯК ОРГАНІЗУВАТИ ТЕХОГЛЯД ДЛЯ ОСАГО З виїздом ДО КЛІЄНТА

Техогляд з викликом на будинок дозволяє обійти частина витрат і отримати готову діагностичну карту. Дані тут же заносяться в офіційний реєстр ГИБДД, і це явний плюс такого виду проходження ТО. Ще одна перевага - можливість пройти техогляд і придбати поліс ОСАГО одночасно. Скориставшись такою послугою, ви, по-перше, позбавляєте себе від необхідності окремо оформляти страховку; по-друге, економите - можете отримати знижку. При такому оформленні поліса також зберігаються ваші законні знижки за коефіцієнтом бонус-малус (за безпечний рух без страхових випадків).

Вы можете осуществить техосмотр для осаго для защиты и безопасности авто быстро и без проблем, по самой выгодной и демократичной цене, без переплат.

Що стосується технічного огляду в загальному порядку, його, як уже говорилося вище, не завжди вдається пройти з першого разу. Автосервіси можуть знайти реальні поломки, усунення яких потребує часу і грошових вкладень. З точки зору безпеки це правильно, адже головна мета техогляду - випускати на дорогу тільки безпечні і екологічні автомобілі. Але при звичайній процедурі ТО вас можуть змусити переплатити. Працівники сервісу «знайдуть» несправність, яку запропонують усунути тут же. Ще один недолік загальноприйнятого ТО - величезні черги. Це незручно і виснажливо. Викликати страхового агента ОСАГО на будинок вигідно автовласникам, які впевнені в стані свого автомобіля і хочуть заощадити час і гроші. Також отримання техогляду без заїзду на станцію - шанс пройти процедуру для водіїв старих автомобілів, стан яких не дозволяє отримати карту в загальному порядку. Можливий недолік виклику оператора ТО на будинок - ризик стати жертвою шахраїв. Звертатися слід до перевірених операторам, а якщо немає такої можливості, спробувати перевірити компанію самостійно. до змісту НА ЩО СЛІД ЗВЕРТАТИ УВАГУ, замовити ВИЇЗНИЙ ТЕХОГЛЯД При оформленні картки з викликом на будинок будьте дуже уважні, особливо якщо робите це вперше і в неперевіреною компанії. Перше, на що потрібно звернути увагу ще до виклику, - вартість послуги. Якщо вам пропонують карту за ціною, яка навіть менше вартості звичайного ТО, це абсурд. Швидше за все вам привезуть підроблений документ. Адже в ціну діагностичної карти, крім витрат на оформлення і доставку, закладаються витрати компанії на підтримку сайту, рекламу, оренду офісу та ін.

Похожие записи:

  1. ПРЕИМУЩЕСТВА НАЙМА ЭСКОРТ УСЛУГ
  2. ​ПРЕИМУЩЕСТВА НАТЯЖНЫХ ПОТОЛКОВ
  3. ВАРИАНТЫ ОТДЕЛКИ КОТТЕДЖА