Які плюси в придбанні житла на Кіпрі

 Март 23, 2018 – 13:41

Порівняно проста процедура оформлення посвідок на проживання та віз, завищена вартість квартир і будинків, близькість до кращих культурної спадщини світу ... У цьому матеріалі ми зібрали ключові аспекти «за» і «» проти »придбання нерухомого майна на Кіпрі.

Лучшее предложение инвестиции в недвижимость Кипр купить дом без комиссии на прямую от застройщиков, с послепродажным сопровождением и обслуживанием по самой выгодной и демократичной цене.

Які плюси і мінуси в придбанні житла на Кіпрі можна відзначити в першу чергу?

В першу чергу відзначимо простоту, з якою оформляються необхідні документи для поїздки на острів. Для багатьох ця перевага є основним. Через кілька годин після звернення в посольство Ви отримуєте заповітний документ, з яким вже можете направлятися купувати квитки.

Крім того варто згадати і про відносну простоту в плані отримання відповідних дозволів на ПМЖ на території Кіпру (для цього потрібне придбання нерухомості на суму не менше 200 тисяч євро). Вже протягом кількох років Ви зможете отримати посвідку на проживання. Багато хто може заперечити, мовляв, Кіпр не можна порівняти з тим же Парижем або Лондоном, які є центрами цивілізації, але з іншого боку вид на проживання в таких центрах отримати - це ще якась проблема.

Наступною в списку переваг можна відзначити близькість культур, про що нерідко згадують в контексті відносин Кіпру і Росії. Чималу роль в цьому аспекті відіграє спорідненість цих двох народів, двох великих культур, хот якщо судити об'єктивно, то дані критерії складно назвати однозначнимі.Далеко не кожен російський покупець бачить в собі носія якогось особливого культурної спадщини, в тому числі православного.Однако той факт, що до росіян тут, в загальному і цілому, добре ставлення є безсумнівним плюсом.

Прекрасні курортні умови в порівнянні з іншими європейськими курортами - це незмінна відмінна риса Кіпру, який пропонує справді неповторні можливості в рамках пляжного отдиха.Для деяких купання цілий рік - це усталена норма. Навіть незважаючи на те, що зимові місяці багато росіяни не находятоптімальнимі для регулярних морських купань, вони звикли називати Кіпр островом, де панує вічна весна.

Похожие записи:

  1. Послуги прокату автомобілів
  2. Які плюси в придбанні житла на Кіпрі
  3. Условия для проживания на Кипре
  4. Проекти Котеджів з Цеглини Красиві