Як правильно поєднати спальню і дитячу

 Февраль 7, 2019 – 20:01

Як правильно поєднати спальню і дитячу?

Багатьом батькам хочеться створити для своєї дитини не просто дитячу кімнату, а цілий світ чарівництва і казок. Але давайте зізнаємося собі, що не в кожному будинку є можливість виділити окрему дитячу кімнату. Найчастіше виходом з такої ситуації є об'єднання спальні батьків і дитячої в одній кімнаті.

Питання, як поєднати спальню і дитячу хвилює багатьох батьків і перед народженням дитини, і коли він вже підростає.

К Вашим услугам "ТехноИнжениринг.РФ" для успешной и выгодной реализации проектов по доступной и выгодной цене.

Давайте розберемося, як це краще зробити? З чого почати?

Очі бояться - руки роблять. Не варто пускатися в глибокі роздуми і переживати, що у Вас маленька кімнатка, і що Вам складно буде зробити єдиний простір. Закочує рукави і переходимо до справи.

Для початку необхідно визначити:

Площа кімнати

Особливості планування (низькі стелі, кімната неправильної форми, перепланування).

Вік малюка. Якщо вашій дитині немає і двох років, говорити про окрему дитячої не варто. Дитина в такому віці дуже прив'язаний до батьків і більшу частину часу проводить з мамою і татом. Тому перші два роки досить правильно розмістити дитяче ліжечко біля батьківської і насолоджуватися щасливим материнством і батьківством. У міру дорослішання вашому юному досліднику знадобитися більше особистого простору. Візуально і функціонально кімнату можна розділити за рахунок грамотного зонування.

5 правил зонування

Правило 1: Дитяча кімната повинна бути світлою, бажано якомога більше природного світла. А спальня батьків навпаки - таємничої з приглушеними відтінками і спокійними тонами.

Правило 2: Розділити одну кімнату на дві допоможуть багаторівневі стелі і центральний подіум. Існує велика кількість варіантів зонування: це і декоративні перегородки, і фіранки з тканин, ширми, арки і навіть корпусні меблі. Але головне - пам'ятати: в оформленні спальні-дитячій бажано відмовитися від масивних конструкцій, більше легкості в текстилі.

Правило 3: У кімнаті із зонуванням обов'язково має бути присутня загальна деталь інтер'єру. Найчастіше таку функцію виконує підлогове покриття.

Правило 4: До питання установки власному ліжку, батьки повинні підійти не менш серйозно, ніж до вибору місця для дитячого ліжечка. Подбайте про те, щоб з обох сторін вашого спального місця залишався вільний простір, бажано 70-80 см. Знову ж правильним рішенням для вузької спальні стане розміщення ліжка поперек кімнати. Якщо Вам пощастило, і у Вас велика площа кімнати, то ліжко можна поставити уздовж кімнати по діагоналі.

Правило 5: Розміщення дитячого ліжечка - це ціла наука. Але не будемо йти з головою в фен-шуй. А виділимо основні способи установки.

Похожие записи:

  1. ​Як правильно вибрати унітаз.
  2. Як правильно вибрати бізнес сувеніри
  3. Як правильно вибрати автомобіль для поїздки
  4. Как правильно утеплить крышу