Як розширити дисковий простір ультрабука

 Ноябрь 16, 2018 – 19:57

Як розширити дисковий простір ультрабука

Спосіб 1. Заміна на SSD більшого обсягу

Спосіб 2. Заміна на 7-мм жорсткий диск

Спосіб 3. Зовнішні жорсткі диски

Спосіб 4. Карти пам'яті

Спосіб 5. Бездротові накопичувачі

Спосіб 6. Хмарні технології

Вы можете узнать подробную и полезную информацию о том что такое ssd и для чего они используются в удобное для Вас время, бесплатно и без регистрации.

Концепція ультрабуків - надтонких, але при цьому досить потужних портативних ПК - безумовно, дуже зручна. На відміну від недорогих нетбуків, призначених в основному для веб-серфінгу, вони дозволяють виконувати цілком ресурсомісткі завдання і навіть грати в деякі ігри. Причому більшість моделей працюють (а особливо завантажуються) значно швидше, ніж ноутбуки схожій конфігурації - в першу чергу завдяки застосуванню SSD.

Але є і зворотна сторона медалі. Обсяг встановлених в ультрабуках твердотільних накопичувачів рідко перевищує 256 Гбайт, зазвичай він менше. У той час як дистрибутиви програм (особливо ігор) достатньо важкі. Виходить парадокс: є компактний і потужний комп'ютер, а ліміт на дисковий простір не дозволяє використовувати його на повну котушку. У цій статті я розгляну кілька способів розширення дискового простору ультрабука - як традиційних, так і несподіваних.

Спосіб 1. Заміна на SSD більшого обсягу

У більшості ультрабуків використовуються накопичувачі товщиною 7 мм. В цей формфактор потрапляє ряд як твердотільних накопичувачів, так і традиційних жорстких дисків значної ємності. Деякі виробники почали випуск 7-мм SSD значного обсягу. Наприклад, 512-гігабайтний OCZ Vector (VTR1-25SAT3-512G) за ціною близько 17 000 рублей.

SSD більшого обсягу не тільки стоять захмарних грошей, але і мають велику товщину (зазвичай 8 мм). Однак і тут народна кмітливість перемагає: якщо акуратно розібрати корпус накопичувача, залишивши від нього одну плату, і помістити між платою ультрабука і SSD ізолюючі прокладки, то можна встановити SSD практично будь-якого доступного обсягу. Зрозуміло, подібні операції ви будете робити на свій страх і ризик, а в гарантійному ремонті після подібного «творчості» вам відмовить будь-який сервіс-центр. Хоча якщо зробити все дуже точно і не залишаючи слідів, а старий накопичувач прибрати в затишне місце до настання гарантійного випадку, на наступний гарантійний ремонт все ж є деякі шанси.

Ще один з підводних каменів - необхідність перевстановлення системи, яка далеко не у всіх ультрабуках відбувається тривіально. Щоб не мучитися з пошуком драйверів (часто не надаються виробником), рекомендується перед початком експериментів зробити образ системного розділу, а після заміни накопичувача розгорнути готову систему на новому диску.

плюси:

Відсутність втрат в продуктивності

Теоретична можливість використовувати 8-мм накопичувачі

мінуси:

Висока ціна SSD великого обсягу

Позбавлення гарантії виробника

Необхідність переустановлення системи

Похожие записи:

  1. Що значить купити квартиру в новобудові
  2. Як вибрати вікно для дитячої кімнати
  3. Решения о детской мебели для спальни
  4. Сложные гипсокартонные конструкции
  5. ​История кирпичного домостроения