Якісні будівельні матеріали

 Январь 6, 2021 – 15:01

Рано чи пізно, якщо ви проектуєте двоповерхову забудову, виникає питання: а вам потрібна підвісна плита?

Це не тільки хороший питання, але і не обов'язково правильний або неправильний відповідь. Все залежить від того, чи можуть вигоди допомогти вам максимізувати прибуток. Вы можете заказать и купить популярные строительные материалы на g-stroy.biz.ua для реализации строительных и ремонтных проектов по доступной и выгодной цене.

Альтернативою бетонній плиті, «підвішеною» між двома рівнями будинку, є використання дерев'яного каркаса для створення підлоги на верхньому рівні. Хоча це також хороший варіант, наявність підвісної бетонної плити дійсно дає певні переваги, які завжди варто враховувати.

Так, бетонування під ногами нагорі пов'язано з додатковими витратами, але зазвичай це не велика різниця, і переваги часто переважують додаткові витрати.

Також потрібно враховувати, що підвісна бетонна плита трохи додасть часу будівництва. Це просто тому, що бетонній плиті потрібен час, щоб застигнути, перш ніж можна буде почати зведення верхніх стін, але, знову ж таки, ви, ймовірно, виграєте в кінцевому підсумку.

Кожне перевага перетворюється в справжній аргумент, який може допомогти залучити відповідного покупця або орендаря.

1. Міцність і довговічність:

У порівнянні з деревом або іншими матеріалами для підлог другого поверху бетонна плита є жорстким і міцним продуктом, тому не дивно, що вона високо цінується за її чудову міцність і довговічність. Інформація про те, що в їхньому новому будинку є підвісна бетонна плита, буде великим плюсом для вашого потенційного покупця.

2. Звукоізоляція:

Бетон не випромінює стільки шуму, скільки може бути на верхньому поверсі з дерев'яним каркасом. Сімейні покупці, ймовірно, віддадуть перевагу підвісну плиту, тому що мама і тато можуть бути впевнені, що вони будуть менше чути, як діти стрибають нагорі, в той час як вони намагаються насолодитися тишею і спокоєм внизу. Той же принцип застосовується до сходів з бетону, а не з дерева.

3. Енергоефективність:

Наскільки добре будинок працює з точки зору цілорічного комфорту і більш низького енергоспоживання, - все більше уваги приділяють потенційним покупцям. Такі характеристики, як ізоляція і пасивне сонячне випромінювання, безумовно, допоможуть вашому проекту виправдати очікування, але підвісна плита може додати ще один рівень енергоефективності. Вся справа в тепловій масі бетону, яка дуже ефективно поглинає і віддає тепло і прохолоду, роблячи бетон більш енергоефективним, ніж дерев'яні підлоги.

Похожие записи:

  1. Виды древесно плитных материалов
  2. Як вибрати ідеальну каву
  3. Будівництво Котеджів Матеріали
  4. Види профілів для гіпсокартону