Якість кредитної історії

 Ноябрь 21, 2018 – 15:27

Всі позичальники сьогодні розуміють важливість кредитної історії, тому регулярно подумують про поліпшення якості досьє. Правда, замість того, щоб своєю працею і відмінною платіжною дисципліною заслужити повагу кредиторів, вони звертаються до «фахівцям», які за невелику плату пропонують підчистити безсторонні факти. Чи варто їм довіряти?

Получить подробную информацию как получить быстро деньги на карту на самых выгодных и доступных условиях без скрытых процентов и переплат.

На якість кредитної історії сьогодні звертають увагу не тільки кредитори перед тим, як видати позики онлайн, але і роботодавці. Детальніше про це читайте в нашому матеріалі «У кого перевірять кредитну історію при влаштуванні на роботу?».

Такий інтерес до досьє з боку різних компаній, а також цінність і важливість позитивної боргової репутації змушують нервувати громадян, які раніше мали проблеми з виплатами боргів. І вони починають шукати способи підправити досьє, зв'язуючись з так званими фахівцями за рішенням проблем. За скромну плату в 5-10 тис. Рублів вони пропонують назавжди видалити дані з кредитної історії.

Легенди у них можуть бути різними. Хтось представляється співробітником бюро кредитних історій, який має доступ до баз даних. Інший називає себе хакером, здатним зламати будь-яку систему за скромні гроші.

Громадяни вірять їм і переводять гроші. Після цього «спеціаліст» просто перестає виходити на зв'язок. Або демонструє позичальникові підроблений кредитний звіт, нібито свідчить про вирішення проблем, а потім також перестає виходити на зв'язок.

Чому не можна видалити дані з досьє?

Є кілька важливих причин, які повинні змусити громадян відкинути всі думки про легке і простому видаленні негативних даних з історії.

По-перше, вся інформація ретельно охороняється і дублюється. Тому навіть випадкове знищення даних в одному місці не приведе до того, що кредитна історія громадянина стане чистою.

По-друге, всі співробітники бюро, які дійсно мають доступ до інформації, несуть відповідальність за свої дії. Втручання в роботу системи або коригування даних є злочином, сліди якого практично неможливо приховати. Всі винуватці будуть відразу ж виявлені.

По - третє, так звані «фахівці» ніколи не враховують, що в Росії більше 10 кредитних бюро. Кредитор міг передати негативні дані по боржнику в усі ці бюро. Тому видалення інформації в одному бюро не дасть рівним рахунком нічого, адже в інших - погана кредитна історія громадянина збережеться.

Коли видалення даних законно?

Є тільки два способи домогтися видалення даних з історії. Закон дозволяє підправити відомості, якщо туди закралася помилка. Тобто, наприклад, громадянин виплатив кредит 2 роки тому, але в досьє досі фігурує інформація про чинне борг через що клієнт не може отримати нові позики.

І другий спосіб - це просто чекати 10 років. Саме стільки має зберігатися інформація, після чого її можуть видалити.

Як підправити якість досьє?

Щоб не витрачати час на очікування, має сенс самостійно поліпшити якість досьє. Всі ці способи давно відомі. Багато МФО сьогодні пропонують поліпшити якість досьє, оформивши у них мікропозики на карту. Як правило, такі позики є невеликими позики в розмірі до 5-7 тис. Рублів. Після того, як громадянин поспіль оформить і виплатить кілька таких позик, інформація про його подвиги буде передана в БКІ.

Все це позитивно відіб'ється на рейтингу громадянина. Миттєво всі двері кредитних установ перед ним не відкриються, але з часом ситуація буде визначено поліпшуватися, якщо продовжувати стежити за своєю платіжною дисципліною і в строк виконувати всі зобов'язання.

Похожие записи:

  1. Професійні водії таксі
  2. Якісний робочий одяг
  3. Якості пінопласта
  4. Що таке кредитна карта
  5. Газетница в гостиную