Як вибрати ідеальну каву

 Июнь 3, 2019 – 12:32

Як вибрати ідеальний кави? Перейти в каталог

Арабіка Арабіка

Повноцінний вибір кращого сорту арабіки складається з двох етапів. Спочатку ми рекомендуємо здійснити «вертикальний» пошук, спробувавши по одному сорту з кожної групи арабіки - A, B, C і D. Визначивши свого фаворита, має сенс провести «горизонтальний» пошук і спробувати інші сорти з його групи. Вы можете заказать вкусный кофе купить днепр можно в удобное для Вас время по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Простіший шлях - дізнатися про те, що вважає за краще більшість наших покупців, звернувши увагу на жовтий значок «бестселер» на картках сортів в каталозі. Ви помітите, що велика частина бестселерів сконцентрована в групі В.

І це неспроста. Група В - це сорти, які ми обсмажуємо темніше середнього. У них практично немає кислинки і переважає насиченість. Кислинку у нас не люблять, а даремно. Гарна, якісна кислинка - це справжнє свято кавового смаку і багатство смакових відчуттів.

Робуста Робуста

Робусти винесені в окрему групу - R. Пам'ятайте, що вміст кофеїну в робусті вдвічі вище, ніж в арабіки. Ми обсмажуємо наші робусти досить світло, тому їх смак може здатися вам досить м'яким, наприклад, у френч-пресі. Втім, коли ви распробуете дійсно м'які арабіки, пити робусту стане непросто.

У смаку робусти кислинка відсутня. Повірте, це її недолік, а не достоїнство. Одна з різновидів, які Гонсало висаджує в комерційних масштабах, - це монтекристо. Тут, в Коста-Ріці, у кожного є емоційний зв'язок з кавою. Країна дуже молода, незалежної Коста-Ріку немає і 200 років - довгий час кава була єдиною експортною культурою, хоча сьогодні він займає лише малу частину ВВП, основні напрямки отримання "зовнішніх" грошей - це туризм, медичне обладнання, комп'ютерні чіпи, колл-центри . Проте, майже кожен костаріканец знайде у себе хоч якусь, але взаємозв'язок з кавою. Мутації трапляються всюди, в різних місцях, але власники ферм найчастіше бувають не надто до них уважні. Ті землевласники, які поменше розміром, часто задіяні в щоденній роботі на фермі і могли б помітити мутації, але вони їм не цікаві, тому що вони все одно не збираються замінювати рослини на своїй ділянці землі або вирощувати невідомо які нові різновиди замість перевірених високоврожайних.

Похожие записи:

  1. Отвертки на любой вкус
  2. Как выбрать бетонную краску
  3. Як вибрати шини
  4. Как выбрать идеальный насос
  5. Мониторинг обменников