ЯК ВИБРАТИ СТЕЛЬОВІ СВЕТИЛЬНИК

 Август 8, 2018 – 09:55

ЯК ВИБРАТИ СТЕЛЬОВІ СВЕТИЛЬНИК?

Сучасні тренди дизайну інтер'єрів диктують нові умови для виробників освітлювального обладнання. У частотності, сьогодні великою популярністю користуються точкові світильники для стель.

Купити світильник можна за компромісною ціною. Природно, точкові світильники коштують дорожче, але витрачені гроші швидко окупляться на економії електроенергії.

Вы можете выбрать и купить светильники потолочные на любой вкус, от классики до модерна по самой выгодной и доступной цене, без переплат.

ПЕРЕВАГИ світильники на стелю

Переваги стельових світильників

Зазначений тип освітлювального обладнання має багато плюсів. Головні з них можна побачити в нижчеподаному списку:

компактність;

простота монтажу;

економічність;

яскравість світіння.

Для малогабаритних приміщень точкові стельові світильники є оптимальним вибором.

Крім того, за допомогою регулювання кута світіння Ви зможете створювати в інтер'єрі химерні ефекти за допомогою тіні. Гра з об'ємом завжди робить приміщення більш цікавим і багатогранним.

ДИЗАЙН: Широка ГАММА ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО ІНТЕР'ЄРУ

Дизайн: широка гама для будь-якого інтер'єру

Природно, стельові світильники повинні «вбудовуватися» в інтер'єр в прямому і переносному сенсі. Чужорідність елементів внутрішнього оздоблення неприпустима.

Широкий асортимент світильників дозволить підібрати найкращий варіант для Вашого інтер'єру.

Вбудоване освітлювальне обладнання в стелю може поєднуватися з натяжними стелями. Низька температура навіть на близькій відстані робить подібні світильники абсолютно безпечними для полотна натяжної стелі.

Крім того, за рахунок високого ступеня купчастості світіння інтер'єр набуває легкість і легкість.

Обладнання зазначеного типу може бути побудовано на різних світловипромінюючих елементах. Мова йде про застосування галогенних ламп і набирають популярність сьогодні - світлодіодів.

Наявність відбивають (наприклад, в інтер'єрі в стилі хай-тек) багаторазово посилить інтенсивність світіння. Таким чином, можна обійтися меншою кількістю світильників на стелі.

Устаткування зазначеного класу може виконувати і другорядну функцію (замість бра). Незайвим буде установка керуючого інтенсивністю світіння елемента.

Похожие записи:

  1. ПРЕИМУЩЕСТВА АУТСОРСИНГА
  2. ​ПРОЕКТЫ БАНЬ С БАССЕЙНОМ
  3. КАК Я МОГУ ИЗМЕНИТЬ СВОЮ ЖИЗНЬ
  4. ВАРИАНТЫ ОТДЕЛКИ КОТТЕДЖА