Як вибрати світлодіодні стрічки та додаткове устаткування

 Май 25, 2018 – 19:03

ЯК ВИБРАТИ світлодіодні стрічки для інтер'єру та додаткове устаткування ДО НЕЇ

Вибір за світловим потоком і потужності.

Важливо, перш за все, звернути на світловий потік світлодіодних стрічок, а не на потужність. У якісних світлодіодних стрічок класу LUX, як правило, більше ефективність, тобто на один ват витраченої електричної енергії виходить більше світла.

Вы можете выбрать и купить современные красивые и практичные настенные лед-светильники на https://lustralux.com.ua/nastennye_svetilniki/LEDy/index.html по самой выгодной и привлекательной цене в любое удобное для Вас время.

Наприклад, у світлодіодної стрічки економ класу потужністю 9,6 Вт / м може бути світловий потік як у менш потужної світлодіодної стрічки класу LUX 4,8 Вт / м. Тому, при виборі світлодіодних стрічок слід звертати увагу в першу чергу на конкретний світловий потік, а не на потужність. Ще, обираючи більш якісну і ефективну світлодіодну стрічку, покупець зможе в подальшому більше заощадити на електроенергії.

Найбільш популярні світлодіодні стрічки за стандартними потужностям:

4,8 Вт / м - використовується для звичайної закарнізний підсвічування.

9,8 Вт / м - яскраве закарнизне підсвічування, створює гарний додаткове освітлення в кімнаті.

14,4 Вт / м і вище - дуже яскраве закарнизне підсвічування або основне освітлення інтер'єру.

Вибір за кольором світіння.

Найпопулярніший це біле світло (теплий білий, нейтральний білий, холодний білий).

Радимо білий світ вибирати з урахуванням індивідуального сприйняття світла, наприклад теплий білий світ підходить для затишної домашньої атмосфери, а холодне світло підходить для активної робочої атмосфери.

Також одноколірні світлодіодні стрічки бувають з квітами світіння: червоний, жовтий, зелений, синій, фіолетовий.

Цікаві багатобарвні світлодіодні стрічки RGB. У цих стрічок колір світіння може змінюватися. Для управління кольором такі стрічки підключають через спеціальний прилад - контролер.

Екзотика: інфрачервоні (ІЧ) і ультрафіолетові (УФ) діодні стрічки.

Інфрачервоні зроблені для створення світла, до якого мають чутливість відеокамери. Тобто людина цей світ не бачить, а через відеокамеру можна бачити, що відбувається в приміщенні.

Ультрафіолетові світлодіодні стрічки використовуються для підсвічування барів, клубів і дискотек, світло від них також не видно людському оку, але білі деталі інтер'єру і одягу починають світиться синім світлом.

Похожие записи:

  1. Как правильно выбрать цвет помады для тона кожи
  2. Как выбрать лучший для вашего бизнеса дата-центр
  3. Будівництво Котеджів Будинків Проектування
  4. Як вибрати вікно для дитячої кімнати