Який дата-центр підійде вашій компанії

 Май 27, 2018 – 18:47

Стрімка еволюція комерційних IT-технологій вимагає своєчасних і спеціалізованих технічних рішень, потужних серверів і ємних сховищ для інформації, що надходить. Створювати подібні системи самостійно занадто багато роботи, ризиковано і затратно. Звідси - широка затребуваність оренди послуг дата-центру. Провайдер бере на себе обов'язок по зберіганню інформації (або інші зобов'язання) заявника, а орендар отримує можливість цілодобового доступу до власної осередку. Послуга, здавалося б, зручна всім, несе в собі приховані ризики. 

В першу чергу, вони пов'язані з недостатньо надійним зберіганням інформації. У цій статті розглянемо, які критерії при виборі дата-центру є обов'язковими для мінімізації загроз і які сучасні тренди ринку IT-аутсорсингу. Визначаємося з критеріями: який дата-центр підійде вашій компанії Дата-центр являє собою спеціалізовану високотехнологічну майданчик для розміщення серверного та мережевого обладнання. Багатокомпонентна система створена для того, щоб забезпечити безперебійну автоматизовану роботу бізнес-процесів. В надійному і захищеному просторі створюються сприятливі умови для роботи обладнання. Дані орендаря або власника надійно захищені від сторонніх користувачів. Центри обробки даних (далі - ЦОД) цікаві, в першу чергу, компаніям, чия діяльність безпосередньо залежить від швидкої і ефективної обробки великих обсягів інформації. Фактично використання дата-центру дозволяє збільшити продуктивність і звести до мінімуму інформаційні втрати. До відома Практика використання дата-центрів народилася за кордоном. У Росії перші ЦОД стали з'являтися на початку 2000-х. Однією з перших великих компаній - власників ЦОД став Сбербанк. Робота в умовах, коли філії розподілені по величезній території на значній відстані один від одного, вимагала системної інтеграції і високошвидкісного обміну даними. Пізніше аналогічні центри з'явилися і у ряду нафтових компаній.

Сьогодні все яскравіше простежується тенденція, коли до послуг дата-центрів вдаються не тільки економічні гіганти, але і компанії, що розвиваються, особливо якщо в оборот вкладені іноземні інвестиції. Багаторічна практика підтверджує, що консолідація коштів зберігання інформації в дата-центрі зменшує вартість експлуатації IT-ресурсів, одночасно підвищуючи безпеку зберігання інформації.

Похожие записи:

  1. Фундамент для деревянного дома
  2. Ранние геодезические исследования
  3. Який дата-центр підійде вашій компанії
  4. Фундамент для деревянного дома