Якості пінопласта

 Май 26, 2018 – 11:29

Про те, як виглядає пінопласт, відомо, напевно, всім. Він заслужив свою популярність завдяки своїй низькій ціні і відмінним теплоізоляційним якостям. Як правильно підібрати цей матеріал, якщо ви хочете утеплити пінопластом балкон або лоджію?

Пінопласт - це маса білого кольору, що складається з маленьких (від 1 до 5 мм) гранул полістиролу, які спеклися між собою під впливом дуже гарячої пари.

Вы можете выгодно купить пенопласт цена Днепропетровск самая выгодная для проведения ремонтных работ на высшем уровне, выбрать товар можно в любое удобное для вас время по лучшей цене.

Усередині гранули полістиролу порожнисті. Тому пінопласт на 90% складається з повітря. Цим обумовлені їх теплоізоляційні властивості.

Свої якості пінопласт зберігає при дотриманні певного температурного режиму - від -180 до +80 градусів.

звукоізоляція

Використовувати пінопласт як основний звукоизолятор не радимо. Але при утепленні цим матеріалом ефект шумопониження є - всього мінус 4 децибели. Трохи краще це властивість у спеціального пінопласту з переважаючими закритими осередками.

міцність

Вона досить низька і залежить від конкретної марки. Зате пінопласт легко ріжеться, що спрощує процес утеплення балкона або лоджії.

вологоізоляція

Гранули полістиролу в пінопласт не вбирають воду і не розбухають від неї. Але ось з'єднання між осередками з часом слабшають, і в порожнині між ними може потрапити вода.

Тому, коли робите утеплення лоджії пінопластом, подбайте про додаткову гідроізоляцію. Це може бути будівельна поліетиленова плівка.

Коефіцієнт паропропускаемостью пінопласту близько 0,05 одиниць. Трохи, але якщо ви посилити цю властивість за допомогою пароізоляційної плівки, то «бутерброд» згодиться для утеплення лоджії зовні.

Стійкість до хімічної дії

Пінопласт абсолютно байдужий до таких речовин, як: вапно, луг, силікон, клей, водорозчинні фарби. Але може деформуватися від ацетону, гасу, смоли, толуолу. Тому дивіться на склад того, чим покриваєте зверху утеплювач. Наприклад, в зимовій монтажної піни міститься толуол. Він для пінопласту небезпечний, для герметизації віддайте перевагу річну монтажну піну.

пожежонебезпека

Пінопласт відноситься до добре горючих матеріалів. Тому запитуйте у продавців пінопласт, який уже оброблений антипіренами. Тоді час горіння пінопласту буде становити не більше 4 секунд, а після він сам загасне.

Утеплення пінопластом лоджії

Самозгасаючий пінопласт проти звичайного

Що стосується шкідливих речовин, вони при горінні можуть виділятися в незначній кількості. Точно так же, як і при горінні всього пластикового, хімічного, що є на вашому балконі.

Багатьох людей це не змушує відмовлятися від ламінату, герметиків, клею і т.д. Просто подбайте про те, щоб пожежа не сталося, і купуйте самозатухаючий пінопласт.

Похожие записи:

  1. Чуттєвий масаж
  2. Уход за ламинатом
  3. Кровля и водосток
  4. Ковровая плитка