З чого почати ремонт в новобудові?

 Декабрь 1, 2018 – 13:32

З чого почати ремонт в новобудові?

Рідко після покупки житла не обходиться без ремонту. Кожна людина підлаштовує квартиру у відповідності зі своїм баченням комфорту, затишку. Уже на етапі придбання житла він продумує, як буде виглядати його квартира, і які меблі він туди поставить. Якщо квадратні метри придбані в новому будинку, то необхідно врахувати майбутнє преображення з урахуванням цього. Ремонт - справа непроста. Тому варто підійти до нього відповідально.

Если вас интересует взаимовыгодная и прибыльная реализация проетов, то Андреев Юрий поможет осуществить все задуманное с учетом всех рисков и нюансов предпринимательской деятельности.

ЧИ МОЖНА РОБИТИ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ квартир у новобудові

Не слід приступати до капітального ремонту в новобудові. Будинок повинен пройти усадку. Відбувається це протягом 2-х років. З урахуванням цього слід правильно підібрати будівельний матеріал. Він повинен не боятися усадки. Тому краще виконати в такій квартирі косметичний ремонт. Якщо зробити капітальний ремонт, то в кінцевому підсумку доведеться через якийсь час його переробляти. Це тягне за собою зайву витрату грошей і часу.

З ЧОГО ПОЧАТИ РЕМОНТ

Спальня - то місце де проводиться велика частина часу. Це приміщення може бути виконано з урахуванням того дизайну, який більше подобається особисто господареві кімнати. Але і в цьому випадку, дизайн-проекту обов'язково повинен бути заздалегідь складений. Так легше розрахувати, скільки матеріалу буде потрібно для ремонту.

Якщо площа кімнати дозволяє, то краще розділити на зони. Так в спальні добре буде організувати робочу зону, яка буде відділена від місця відпочинку. Таким чином, в приміщенні атмосфера буде комфортніше і менш захаращений.

Ліжко займає в спальні центральне місце. Зазвичай при оформленні спального місця на узголів'я ліжка акцентують особливу увагу. В цьому випадку, ідей по прикрасі стіни досить багато. Часто вдаються до картинам або колажу з фотографіями, використовують фотошпалери.

При виборі колірного рішення, необхідно пам'ятати, що темні відтінки зменшують простір, світлі ж візуально додають обсяг. Але поряд з цим, необхідно пам'ятати, що спальня в першу чергу - місце для відпочинку. Тому дуже яскраві відтінки можуть викликати роздратування.

Пол повинен покривати або ковролін, або паркет. Тільки не варто забувати, що ковролін може викликати алергію, так як збирає пил. Тому для алергіків дане покриття не підійде.

Освітлення в приміщенні краще зробити не тільки з ефектом розсіювання світла, але необхідно доповнити інтер'єр допоміжними світильниками.

Якщо є труднощі в підборі дизайну для приміщення, варто звернутися до кваліфікованих дизайнерам.

Похожие записи:

  1. Услуги по аренде автомобилей
  2. Чому варто вибрати житло в новобудові
  3. Коли робити ремонт квартири