​Закладення гіпсокартонних стиків

 Февраль 5, 2019 – 16:17

Завдяки своїй універсальності і унікальною особливості згинатися, листи гіпсокартону здатні приймати практично будь-яку нестандартну форму, що робить їх застосування практично незамінним в будь-якому інтер'єрі ...

Це рідкісне якість забезпечує створення всіляких індивідуальних декоративних конструкцій, дає можливість втілити в життя широкий спектр примх клієнта, без обмеження польоту фантазій дизайнера.

Після того, як монтаж гіпсокартонних конструкцій повністю завершено, для здійснення підготовки поверхні до подальшої чистової обробки, залишається закрити шовні стики між панелями. Це нескладний процес, який, однак, необхідно виконати правильно, щоб на ледь відремонтованих, гладких стінах, що не проступали горби і плями, а стики між листами не тріскалися, в результаті некоректно виконаної роботи.

Доставка груза из Москвы в Магадан заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Перед тим як наносити штукатурку, слід добре заґрунтувати робочу поверхню і тільки після тотального висихання поверхневого шару, можливо починати наступний етап.

Особливу увагу потрібно приділити приготування шпаклівки. Щоб уникнути утворення крихітних пухирців, які з'являються в результаті використання будівельного міксера і можуть послабити міцність стиків, рекомендується готувати суміш вручну. Віддавати перевагу слід тільки на користь спеціалізованих професійних сумішей, які не дають згодом тріщин.

Одним з головних моментів, можна відзначити тип кромки гіпсокартонного листа. Якщо вона закруглена, то в цьому випадку можна наносити шпаклівку на стик не застосовуючи армуючу стрічку. Шов вийде міцним і надійним, тому, що шпаклівка проникне глибоко і додасть додаткову міцність конструкції.

На аркушах з прямокутною кромкою, для якісного виконання завдання прийнято робити фаски, використовуючи при цьому спеціалізований керамічний рубанок. Без зняття фаски, при подальшій обробці шва може виникнути нерівність, на ліквідацію якої буде потрібно більше часу і матеріалу.

Отже, коли основні умови дотримані і проведені підготовчі роботи, потрібно викладати приготовлену суміш уздовж стиків густим шаром, знімаючи зайве шпателем. Після цього, за довжиною всього шва слід зафіксувати армуючу стрічку, акуратно розгладжуючи її так само, за допомогою шпателя. Разом зі стиками шпаклюються і капелюшки саморезов. Повторний шар наноситься після остаточного висихання первинного, на ретельно відшліфовану і чисту поверхню, зазвичай на наступний день.

Якщо всі дії виконані чітко і послідовно, а для обробки використовувалися сучасні спеціалізовані будівельні матеріали, то результат, неодмінно буде гідним і якісним, а головне довговічним.

Похожие записи:

  1. ​Маркування залізобетонних кілець
  2. ​Склад штукатурних розчинів
  3. ​Укладка напольной плитки
  4. Спільна робота насосних станцій