Заміна скла телефону

 Декабрь 28, 2018 – 14:29

Сьогодні мобільні телефони міцно закріпилися в нашому житті, тому будь-яка несправність в ньому веде до маси проблем свого власника. Для того, щоб мінімізувати неприємні наслідки від поломки телефону, необхідно знати надійний та перевірений часом сервісний центр, який зможе швидко і якісно усунути несправність. Якщо у Вашому телефоні тріснуло або розбилося скло, робота з пристроєм стає скрутною. Заміна скла телефону - щоденна операція, з якою стикаються наші фахівці. У процедурі ремонту задіяні тільки найкращі майстри та оригінальні запчастини.

К Вашим услугам квалифицированная и быстрая замена экрана samsung j7 профессионалами, по самой доступной цене, без накруток и переплат.

На кожному екрані телефону присутній захисне скло. Однак з часом навіть найміцніше скло втрачає свої захисні якості. На склі з'являються подряпини, потертості, а найчастіше скло і зовсім тріскається. Заміна скла телефонів просто необхідна в подібних випадках. Ні в якому разі не можна користуватися мобільним телефоном з тріснутим склом, адже це може призвести до поломки дисплея. Які причини можуть привести до несправності мобільного телефону (смартфону)? Найбільш часті ситуації: телефон впав у воду або на підлогу, Ви завантажили додаток і смартфон став працювати нестабільно, розбирали телефон і пошкодили шлейф або роз'єм, зламалася кнопка і т.д. Якщо з Вашим телефоном виникли будь-які проблеми, і Ви потребують термінового ремонту, то звертайтеся в сервісний центр. Заміна екрану в авторизованому сервісному центрі проводиться на спеціальному обладнанні і гарантує збереження всіх споживчих властивостей пристрою.

Вартість офіційної заміни дисплея не тільки істотно нижче запропонованої раніше заміни пристрою за програмою, а й конкурентоспроможна в порівнянні з вартістю аналогічної послуги в неавторизованих майстерень, які використовують неоригінальні запчастини.

Крім того, якщо ваш мобільний знаходиться на гарантії, вона повністю зберігається після заміни дисплея, в той час як неавторизований ремонт призведе до втрати гарантії при наступних зверненнях до авторизованого сервісного центру. Замінити дисплей на оригінальний і отримати гарантію можна навіть в тому випадку, якщо розбитий дисплейний модуль був встановлений в неавторизованном сервісі. У цьому випадку повна гарантія виробника на пристрій відновлюється.

Похожие записи:

  1. Саморезы по металлу
  2. Ковровая плитка
  3. Ремонт коттеджей