Заміна ущільнювача на вікнах

 Май 16, 2018 – 11:20

Ущільнювач на вікнах заміна якого може знадобитися вже в самий найближчий час, якщо вони служать вам тривалий період часу, - це один з найважливіших елементів у всій конструкції. Справа в тому, що від його працездатності залежить мікроклімат в приміщенні. Коли гума ущільнювача псується, вона втрачає еластичність або цілісність. В результаті цього, вона вже не може так якісно ізолювати віконну конструкцію.

Вы можете заказать ремонт окна любых профильных систем и разных марок и решить любые другие проблемы с гарантией качества в servise-okon.com.ua по самой выгодной и доступной цене. 

Віконний ущільнювач не надто помітний на перший погляд. Але, значимість його переоцінити практично не можна. Розміщуючись в пазах на віконних стулках і рамі, він, стикаючись між собою, коли вікно закрите, якісно і надійно ізолює щілини, які, в іншому випадку, могли б виникнути між рамою і стулками.

Ущільнювач на вікнах заміна

Коли віконні гумки зіпсовані, в ці щілини проникає повітря з боку вулиці, приносячи з собою холод, вогкість, протяги, пил, шум і так далі. В таких умовах мікроклімат всередині приміщення, в якому вікно з таким ущільнювачем встановлено, знижується дуже і дуже суттєво.

Вихід, коли псування ущільнювача очевидна, є. І він - не один! Коли зіпсувався ущільнювач на вікнах заміна його - це лише один з альтернативних варіантів. Інший, який теж не так вже й рідко практикується - «ремонт» віконних гумок. Під ремонтом мається на увазі очищення гумок, їх мастило спеціальною рідиною з вмістом силікону. Якщо гумки не остаточно зіпсовані, а їх ремонт виконаний вчасно і грамотно, то їх функціональність ще можна відновити. І результат може вас реально порадувати, адже такий віконний ущільнювач буде ще служити вам не один місяць, а то й рік! Але, якщо ви не хочете сильно заморочуватися з ремонтом, або він просто не є доцільним, то можна відразу ж поміняти ущільнювач на ваших вікнах. Це варто зовсім недорого. А результат буде таким, як треба: вікна знову стануть герметичними і надійними. Природно, якщо проблема була тільки в ущільнюючих гумових канатах.

А для того, щоб точно зрозуміти, що ж не так з вашими вікнами, і чому вони перестали вас радувати своєю функціональністю і бездоганною роботою, викличте нашого майстра. Виконавши первинну діагностику вашої віконної конструкції, він точно визначить причину порушення функціональності вікна, а також - фактори, які до цього призвели, усунувши несправність і причину її виникнення.

Похожие записи:

  1. Заміна скла телефону
  2. Предпасхальная ярмарка
  3. Преимущества комодов
  4. Вибір і установка септика